Хіти тижня. "Встреча Зеленского с бизнесом, где Зеленский в майке, а бизнес в ах*е, напомнила мне встречу Гепы с журналистами в стенах Харьковской мэрии", - блогер

Вся мисляча частина українського суспільства продовжує напружено роздумувати, що ж буде ,якщо "Зе! Президент" таки стане президентом

Олена Монова

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацією популярного блогера Олени Монової про перипетії передвиборчої боротьби. Далі мовою оригіналу.

"Встреча Зеленского с бизнесом, где Зеленский в майке, а бизнес в ахуе, напомнила мне встречу Гепы с журналистами в стенах Харьковской мэрии. Давно это было, тогда еще у Гепы были ножки.
Так вот тогда Кернес явился к журналистам в потных спортивках, видимо, только из тренажерки выпал. Весь такой натестостероненный и живенький, шо юный сперматозоид. Ну и соответственно пахнущий, куда же без этого.
Журналисты мучительно шевелили ноздрями, морщились, но терпели.
Хотя сравнивать масштаб одного и второго глупо, конечно. Да и не в майках дело. Ну а Зеля пусть говорит. Больше, чаще, громче. Послов ЕС он уже контузил интеллектуальной мощью, не вижу причин не сделать то же самое с бизнесом.
И на дебаты с Порошенко пусть выходит.
Не ну а шо"

Зрозуміти Лукашенка: Єрмак закликав до мудрості

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:41

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна повинна зважувати свою реакцію на те, що відбувається в Білорусі. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "Почув вашу співучу мову": Зеленський поставив на місце Рабиновича (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:30

Нардеп Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступаючи при цьому українською. Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступа...