Хіти тижня. ''Заблукали на глобусі України'': Журналіст спіймав батька "Новоросії" на показовій помилці (відео)

Обмовки припустився провідний науковий співробітник Російського інституту стратегічних досліджень Олег Неменський, який вирішив поговорити про вибори президента України.

Роман Цимбалюк. Фото: скріншот з відео.

Термін "південний схід", яким російські пропагандисти позначали тимчасово окуповані території Донбасу, почав застосовуватися ними і щодо вільних територій України. Такої обмовки припустився провідний науковий співробітник Російського інституту стратегічних досліджень Олег Неменський, який є одним з авторів концепту "Новоросії". На цей нюанс звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube, передають Патріоти України.

Зокрема, говорячи про майбутні вибори президента України, Неменський обурився тим, що в чужій йому країні не вдався сценарій з висуненням єдиного кандидата від "південного сходу".

"Алло, гараж. "Південним сходом" взагалі-то ви називаєте окупований Донбас. А тепер це саме словосполучення застосовуєте до вільної України. Тут треба визначитися. А то росіяни загубляться на глобусі України", — прокоментував його слова Цимбалюк.

З архіву ПУ. "Гра престолів" тільки починається", - Портников

четвер, 9 липень 2020, 13:00

Кожна помилка президента воюючої, однієї з найбідніших і суперечливіших країн європейського сходу, яка залежить від іноземних кредитів і є ареною олігархічних сутичок - це кров, смерть і сльози. Про це 20 травня 2019 року у своєму блозі пише журналіст ...

"Обнимаю. До встречи": На плівках Деркача з'явився діалог нібито Порошенка і Путіна (аудіо)

четвер, 9 липень 2020, 12:59

На записі людина із голосом, схожим на голос Порошенка, провела чемну розмову з людиною із голосом, схожим на голос Путіна. Записи продемонстрували в четвер, 9 липня, в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" в ході онлайн-конференції ...