Хіти тижня. ''Заблукали на глобусі України'': Журналіст спіймав батька "Новоросії" на показовій помилці (відео)

Обмовки припустився провідний науковий співробітник Російського інституту стратегічних досліджень Олег Неменський, який вирішив поговорити про вибори президента України.

Роман Цимбалюк. Фото: скріншот з відео.

Термін "південний схід", яким російські пропагандисти позначали тимчасово окуповані території Донбасу, почав застосовуватися ними і щодо вільних територій України. Такої обмовки припустився провідний науковий співробітник Російського інституту стратегічних досліджень Олег Неменський, який є одним з авторів концепту "Новоросії". На цей нюанс звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube, передають Патріоти України.

Зокрема, говорячи про майбутні вибори президента України, Неменський обурився тим, що в чужій йому країні не вдався сценарій з висуненням єдиного кандидата від "південного сходу".

"Алло, гараж. "Південним сходом" взагалі-то ви називаєте окупований Донбас. А тепер це саме словосполучення застосовуєте до вільної України. Тут треба визначитися. А то росіяни загубляться на глобусі України", — прокоментував його слова Цимбалюк.

Після російського полону: Відремонтовані бронекатери «Нікополь» і «Вишгород» спустили на воду

четвер, 9 квітень 2020, 19:10

У Миколаєві 9 квітня, на суднобудівному заводі завершили ремонт малих броньованих артилерійських бронекатерів «Нікополь» і «Вишгород». Обидва катери спустили на воду, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу «Укроборопрому». . На кате...

Хіти тижня. Російський синдром: Корабель ВМС Венесуели Naiguata потопив сам себе (відео)

четвер, 9 квітень 2020, 19:00

Корабель ВМС Венесуели намагався протаранити круїзний лайнер під прапором Португалії в Карибському морі. Патрульний корабель ВМС Венесуели Naiguata пішов під воду після невдалої спроби протаранити круїзний лайнер RCGS Resolute в Карибському морі. Про ц...