Коаліція США спростувала інформацію про нанесення удару по складу з хімзброєю в Сирії

​Інформація сирійського інформаційного агентства SANA могла бути цілеспрямованим дезінформаційним вкиданням з метою провокації.

Коаліція спростувала інформацію про удар в Сирії. Ілюстрація: REUTERS.

Коаліція, очолювана США, заперечує, що завдала удару по складу з хімзброєю бойовиків "ІДІЛ" в Сирії. Про це повідомило агентство Reuters, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Полковник ВПС США Джон Доріан, представник коаліції, заявив, що коаліція не завдавала ударів в цій області в цей час.

«Сирійське твердження невірне і це, ймовірно, навмисна дезінформація» - сказав він.

Раніше ЗМІ повідомляли, що очолювана США коаліція завдала удару по складу "Ісламської держави" з хімічною зброєю в районі сирійського міста Дейр-Ез-Зорі.

Згідно з повідомленням, наліт авіації було здійснено в середу ввечері. В результаті було знищено велику кількість терористів, в тому числі іноземних найманців. В результаті нібито загинули сотні людей, в тому числі мирні громадяни.

Від гріха подалі: В обласному центрі скасували статус російської мови

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 23:43

"За" проголосували 33 з 38 депутатів. Не голосували 3 члени фракції "Оппоблок". "За" проголосували 33 з 38 депутатів. Не голосували 3 члени фракції "Оппоблок" і один позафракційний депутат. У Херсоні російській мові дали статус регіональної 21 серпня 2...

Слабка ланка Євросоюзу: Скандальний лідер Італії витер ноги об вірян Константинополя-Києва

п’ятниця, 19 жовтень 2018, 22:17

Захід має усвідомити, що має внутрішнього ворога. І щоб його позбавитись, мусить виробити відповідні механізми. Адже кат породжує ката і зрадника. Міністр внутрішніх справ Італії і лідер ультраправої партії «Ліга» Маттео Сальвіні заявив, що Україна роз...