Список підозрюваних в причетності до краху над територією України "Боїнга", що виконував рейс МН17, буде складений і затверджений до кінця 2016- го року - початку 2017 року. Про це заявила глава МЗС Австралії Джулія Бішоп в інтерв'ю австралійському телеканалу Ей-бі-сі, передають Патріоти України з посиланням на Російську службу ВВС.
Вона не виключила, що суд у справі про загибель рейсу "Малайзійських авіаліній" буде йти під егідою ООН. Однак, на думку Бішоп, Росія накладе вето на будь-які спроби організувати такий суд.
Також розглядаються варіанти створення міжнародного трибуналу, як у випадку з терактом в Локербі, і ведення судового процесу в Нідерландах.
Як відомо, 28 вересня міжнародна слідча група, яка розслідувала катастрофу MH17, повідомила родичам загиблих результати своєї роботи. Фахівці прийшли до висновку, що літак був збитий ракетою "Бук" російського виробництва, яка була доставлена на Донбас з РФ, а потім була повернута до Росії.
За даними слідства, ракета була випущена з установки, що знаходилася поруч з населеним пунктом Сніжне, який на той момент перебував під контролем проросійських сепаратистів.
Російська влада назвала оприлюднені результати попередніми і запропонувала дочекатися "остаточної правди".
"Боїнг-777" авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" зазнав катастрофи 17 липня 2014 року на Донбасі. На його борту знаходилися 298 чоловік, всі вони загинули.
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...
Президент України Володимир Зеленський прокоментував питання проведення виборів під час війни. Він заявив, що це небезпечно. У неділю, 23 лютого, на пресконференції у президента запитали, чи тиснуть на Україну партнери стосовно виборів та за яких умов ...