Кремль стрімко прямує до прірви: Росія розпочинає нову "гібридну" війну. З Ізраїлем

Ізраїль, наскільки можливо, не втручався в протистояння путінсько-асадівської коаліції з американцями та їхніми союзниками у Сирії. Тепер все може піти інакше.

Росія вирішила постачати комплекси С-300 в Сирію. Ілюстрація: соцмережі.

Російська влада прийняла остаточне рішення поставити в Сирію зенітно-ракетні комплекси С-300. Ракети, випущені з таких комплексів, представляють серйозну загрозу для ізраїльських військових літаків, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У понеділок, 23 квітня, міністри російського уряду офіційно повідомили Ізраїлю, що спроби єврейської держави атакувати ЗРК С-300, які Росія має намір надати армії сирійського президента Башара Асада, матимуть «катастрофічні наслідки».
Видання «Комерсант» з посиланням на два своїх військово-дипломатичних джерела повідомило, що Росія вже найближчим часом може почати постачання. При цьому постачання відбудеться на безоплатній основі. Плани Кремля направити до Сирії ЗРК С-300 були законтрактовані ще в 2010 році, але вже на етапі реалізації контракт був анульований на прохання Ізраїлю, який побоювався за свій повітряний простір.

Тепер Росія планує відправити до Сирії компоненти С-300 (радіолокаційні станції, транспортні машини, пункти управління, пускові установки і т. ін.). Доставка буде здійснюватися або літаками військово-транспортної авіації, або кораблями військово-морського флоту Росії. Нагадаємо, що зараз на озброєнні сірійської армії стоять тільки старі радянські засоби ППО - комплекси C-75, C-125, C-200, «Бук», «Квадрат», «Оса», переносні комплекси «Стріла».

Мистецтво лизати д*пу державі-агресору: Анатолій Шарій придбав віллу за мільйон євро в сонячному куточку Іспанії - ЗМІ

вівторок, 7 липень 2020, 19:48

Блогер та віднедавна політик Анатолій Шарій близько року володіє віллою вартістю близько мільйона євро у мальовничому каталонському містечку Рода-де-Бара, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Слідство.Інфо". За даними видання, у серпні 2019 р...

"Фашист, ненавидящий свою историю и предков!": Заява Гордона про владу Росії зачепила Соловйова (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 19:45

Дмитро Гордон в інтерв'ю прокоментував зацикленість влади Росії на перемозі в Другій світовій війні, назвавши подію "побєдобєсієм". У Москві болісно сприйняли нову заяву журналіста Дмитра Гордона про владу РФ, яку він висловив в інтерв'ю з головним ред...