Кремль стрімко прямує до прірви: Росія розпочинає нову "гібридну" війну. З Ізраїлем

Ізраїль, наскільки можливо, не втручався в протистояння путінсько-асадівської коаліції з американцями та їхніми союзниками у Сирії. Тепер все може піти інакше.

Росія вирішила постачати комплекси С-300 в Сирію. Ілюстрація: соцмережі.

Російська влада прийняла остаточне рішення поставити в Сирію зенітно-ракетні комплекси С-300. Ракети, випущені з таких комплексів, представляють серйозну загрозу для ізраїльських військових літаків, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У понеділок, 23 квітня, міністри російського уряду офіційно повідомили Ізраїлю, що спроби єврейської держави атакувати ЗРК С-300, які Росія має намір надати армії сирійського президента Башара Асада, матимуть «катастрофічні наслідки».
Видання «Комерсант» з посиланням на два своїх військово-дипломатичних джерела повідомило, що Росія вже найближчим часом може почати постачання. При цьому постачання відбудеться на безоплатній основі. Плани Кремля направити до Сирії ЗРК С-300 були законтрактовані ще в 2010 році, але вже на етапі реалізації контракт був анульований на прохання Ізраїлю, який побоювався за свій повітряний простір.

Тепер Росія планує відправити до Сирії компоненти С-300 (радіолокаційні станції, транспортні машини, пункти управління, пускові установки і т. ін.). Доставка буде здійснюватися або літаками військово-транспортної авіації, або кораблями військово-морського флоту Росії. Нагадаємо, що зараз на озброєнні сірійської армії стоять тільки старі радянські засоби ППО - комплекси C-75, C-125, C-200, «Бук», «Квадрат», «Оса», переносні комплекси «Стріла».

Хіти тижня. Розчарування року: У "ЛДНР" різко змінилося ставлення до Зеленського

субота, 25 січень 2020, 0:35

У Москві зрозуміли, що Зеленський не готовий йти на поступки Росії і включати Донбас до складу України на умовах Кремля. Відомий український журналіст Денис Казанський підкреслив радикальну зміну в риториці з боку бойовиків "ДНР" щодо президента Володи...

"Інколи жувати краще, ніж говорити": Чинна влада професійна лише у "факапах", - Береза

субота, 25 січень 2020, 0:00

Голова фракції президентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із Євросоюзом. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прихильний до будь-якої влади,...