Кремлю пора змінити мантру: Путін визнав, що санкції Заходу шкодять російській економіці

Разом з тим президент РФ стверджує, що санкції завдають шкоди не тільки російській економіці, а світовій економіці в цілому.

Путін визнав, що санкції проти РФ шкодять російській економіці. Фото:https://life.ru

Президент Росії Володимир Путін зізнався, що санкції Заходу загрожують економіці країни. Про це він заявив, виступаючи на форумі ВТБ "Росія кличе!", повідомляють Патріоти України з посиланням на Деловую столицу.

"Мы часто повторяем уже как мантру, что пресловутые санкции на нас не очень-то и влияют. Влияют! И прежде всего угрозу я вижу в ограничении передачи технологий", - сказав Путін.

У той же час він стверджує, що санкції завдають шкоди не тільки російській економіці, а світовій економіці в цілому.

"Потому что российская экономика, безусловно, является важным сектором и общемировой экономики. Так что те, кто это делает, вредят сами себе в конечном итоге", - вважає президент Росії.

Готували прорив: СБУ знешкодила агентів Росії, які готували захоплення стратегічних об'єктів Харківщини

четвер, 23 травень 2024, 11:30

Співробітники СБУ, які днями на Харківщині затриамали ворожого інформатора, який готував захоплення Вовчанська, викрили ще одного агента фсб — чоловік формував «групи підтримки» для прориву російських ДРГ до Харкова. Як зазначають в Службі безпеки Укра...

Новий злочин агресора: У Поволжі РФ будують фільтраційні табори для українців

четвер, 23 травень 2024, 10:57

За даними спротиву, росіяни розгорнули у Поволжі масштабне будівництво фільтраційних таборів під виглядом дитячих так званих піонерських таборів. Деталі: У спротиві зазначають, що такі фільтраційні табори – це розгортання швидкомонтажних модульних буди...