Кремлівська агентура: ЗМІ повідомили, хто працював із затриманими у Польщі росіянками, які вели підривну гібридну діяльність

Депортовані з Польщі особи підтримували на території країни прокремлівське товариство "Курськ" - відоме здебільшого з акцій на захист радянських пам'ятників. Ці ініціативи широко транслювали російські медіа.

Польські спецслужби знешкодили російських провокаторів. Ілюстрація:ТСНРосіянки, затримані польськими спецслужбами з метою висилки з Польщі, вели, зокрема, дії, спрямовані на підтримку на території країни організації "Курськ". Про це пише Niezalezna.pl, інформують Патріоти України.

Одну з жінок, як з'ясувало видання звати Єкатєріна Цивільська, другу, за даними силовиків, - Анастасія З. Їх відносять до п'ятірки, яка вела гібридну діяльність проти Польщі, і згодом отримала заборону в'їзду до країни.

Депортовані з Польщі особи підтримували на території країни прокремлівське товариство "Курськ" - відоме здебільшого з акцій на захист радянських пам'ятників. Ці ініціативи широко транслювали російські медіа.

У жовтні 2016 року вони описали візит до Москви польської делегації з "Курська". Підтримувана Кремлем телекомпанія Russia Today (RT) показала фото з зустрічі групи людей, переодягнених у російські мундири, які п'ють горілку з речником російського Міністерства закордонних справ Марією Захаровою.

"Руйнування пам'ятників радянських військових створює загрозу для світу, польська влада використовує пам'ятки в політичних іграх", - заявив тоді глава "Курська" Єжи Тиц.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало Цивільську 17 травня. Вона вела "ворожу діяльність" i, зокрема, розпалювала польсько-українську ворожнечу.

Наступного дня стало відомо, що польська прикордонна служба затримала громадянку Росії і Кіпру Анастасію З., яка підтримувала польські проросійські кола і передавала директиви російських спецслужб.

Путін досі тремтить від стразу як поросячий хвіст: По всій Росії чекісти хапають соратників Пригожина до річниці походу вагнерівців на Москву

неділя, 23 червень 2024, 16:30

У Росії ФСБ проводить "велику спецоперацію" щодо близьких соратників Євгена Пригожина до річниці так званого "маршу справедливості" ПВК "Вагнера" на Москву, який розпочався 23 червня 2023 року,. Операція проводиться в різних містах, інформує російський...

Сатанинська підступність: Засудженого за смертельну ДТП Єфремова хочуть відправити на війну в Шторм Z, щоб вбивав своїх колись любих українців

неділя, 23 червень 2024, 15:54

Опозиційному російському діячеві, актору Михайлу Єфремову, який відбуває покарання за смертельну ДТП, можуть дати умовно-дострокове звільнення за однією умовою - 60-річний чоловік має брати участь у так званій СВО. . Таку завяу нещодавно зробила орга...