Кремлівська агентура: ЗМІ повідомили, хто працював із затриманими у Польщі росіянками, які вели підривну гібридну діяльність

Депортовані з Польщі особи підтримували на території країни прокремлівське товариство "Курськ" - відоме здебільшого з акцій на захист радянських пам'ятників. Ці ініціативи широко транслювали російські медіа.

Польські спецслужби знешкодили російських провокаторів. Ілюстрація:ТСНРосіянки, затримані польськими спецслужбами з метою висилки з Польщі, вели, зокрема, дії, спрямовані на підтримку на території країни організації "Курськ". Про це пише Niezalezna.pl, інформують Патріоти України.

Одну з жінок, як з'ясувало видання звати Єкатєріна Цивільська, другу, за даними силовиків, - Анастасія З. Їх відносять до п'ятірки, яка вела гібридну діяльність проти Польщі, і згодом отримала заборону в'їзду до країни.

Депортовані з Польщі особи підтримували на території країни прокремлівське товариство "Курськ" - відоме здебільшого з акцій на захист радянських пам'ятників. Ці ініціативи широко транслювали російські медіа.

У жовтні 2016 року вони описали візит до Москви польської делегації з "Курська". Підтримувана Кремлем телекомпанія Russia Today (RT) показала фото з зустрічі групи людей, переодягнених у російські мундири, які п'ють горілку з речником російського Міністерства закордонних справ Марією Захаровою.

"Руйнування пам'ятників радянських військових створює загрозу для світу, польська влада використовує пам'ятки в політичних іграх", - заявив тоді глава "Курська" Єжи Тиц.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало Цивільську 17 травня. Вона вела "ворожу діяльність" i, зокрема, розпалювала польсько-українську ворожнечу.

Наступного дня стало відомо, що польська прикордонна служба затримала громадянку Росії і Кіпру Анастасію З., яка підтримувала польські проросійські кола і передавала директиви російських спецслужб.

Через російську агресію: Канада надасть Україні $120 млн - Трюдо

п’ятниця, 21 січень 2022, 22:05

Канада надасть Україні кредит у розмірі 120 млн канадських доларів. Кошти виділять у зв'язку з триваючими спробами Росії дестабілізувати Україну, заявив у п'ятницю прем'єр-міністр Джастін Трюдо, повідомляють Патріоти України з посиланням на CTVNews. "Р...

"Ситуація зараз інша": У Нідерландах змінили позицію щодо постачання Україні зброї

п’ятниця, 21 січень 2022, 21:58

Уряд Нідерландів відкритий до військової допомоги Україні в питанні постачання оборонного озброєння. Про це заявив міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра у Палаті представників (нижній палаті парламенту), повідомляють Патріоти України із п...