Кремлівська агентура: ЗМІ повідомили, хто працював із затриманими у Польщі росіянками, які вели підривну гібридну діяльність

Депортовані з Польщі особи підтримували на території країни прокремлівське товариство "Курськ" - відоме здебільшого з акцій на захист радянських пам'ятників. Ці ініціативи широко транслювали російські медіа.

Польські спецслужби знешкодили російських провокаторів. Ілюстрація:ТСНРосіянки, затримані польськими спецслужбами з метою висилки з Польщі, вели, зокрема, дії, спрямовані на підтримку на території країни організації "Курськ". Про це пише Niezalezna.pl, інформують Патріоти України.

Одну з жінок, як з'ясувало видання звати Єкатєріна Цивільська, другу, за даними силовиків, - Анастасія З. Їх відносять до п'ятірки, яка вела гібридну діяльність проти Польщі, і згодом отримала заборону в'їзду до країни.

Депортовані з Польщі особи підтримували на території країни прокремлівське товариство "Курськ" - відоме здебільшого з акцій на захист радянських пам'ятників. Ці ініціативи широко транслювали російські медіа.

У жовтні 2016 року вони описали візит до Москви польської делегації з "Курська". Підтримувана Кремлем телекомпанія Russia Today (RT) показала фото з зустрічі групи людей, переодягнених у російські мундири, які п'ють горілку з речником російського Міністерства закордонних справ Марією Захаровою.

"Руйнування пам'ятників радянських військових створює загрозу для світу, польська влада використовує пам'ятки в політичних іграх", - заявив тоді глава "Курська" Єжи Тиц.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі затримало Цивільську 17 травня. Вона вела "ворожу діяльність" i, зокрема, розпалювала польсько-українську ворожнечу.

Наступного дня стало відомо, що польська прикордонна служба затримала громадянку Росії і Кіпру Анастасію З., яка підтримувала польські проросійські кола і передавала директиви російських спецслужб.

Це "вирок" для країни: Зеленський виступив з важливою заявою щодо жорсткого карантину

четвер, 22 жовтень 2020, 15:15

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про введення жорсткого карантину в країні. Про це повідомляє ТСН. Останнім часом в Україні фіксують щоденний приріст інфікованих COVID-19 6-7 тисяч. Глава держави підкреслив, що суворий карантин в кра...

Хіти тижня. "Клейма негде ставить! Бред!": Підручник історії України обурив росіян на ток-шоу Соловйова (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 15:00

Підручник історії України та параграф про україно-російську війну викликав скандал в прямому ефірі ток-шоу Володимира Соловйова. Один з експертів російської програми Дмитро Куликов обурився, побачивши підручник для школярів 11-го класу, в якому дано оц...