
Війна на Донбасі є катастрофою для Росії. Про це сказав екс-посол США в Україні Джон Гербст в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.
"Насправді кремлівська війна в Україні – це катастрофа для Росії. Це ускладнює економічний розвиток, розвиток хороших відносин із Заходом. Я не знаю, коли саме, але коли-небудь Кремль це побачить і зрозуміє, що треба змінювати цю агресивну політику. На мій погляд, цей день може настати швидше, якщо Україна отримає від нас цю захисну зброю. Можливо, цей день настане раніше, якщо санкції будуть розширені. Як ви знаєте, у цьому полягає намір нашого Конгресу. І зрештою, я думаю, Кремлю доведеться вийти з України", – зазначив він.
Гербст додав, що становище Кремля з часом всюди стає слабкішим.
"Задля інтересів Росії Кремль повинен змінювати свій курс в Україні, тому що це велика шкода її інтересам", – сказав екс-посол США в Україні.
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...