Кримський депутат Держдуми заявив про базу підготовки бойовиків ІДІЛ в херсонських степах

Зрадник України Руслан Бальбек заявив, що до Херсонської області стягуються радикали "з усього світу", в тому числі члени турецької екстремістської організації "Сірі вовки" і іділовці.

Руслан Бальбек. Фото: РИА Новости.Заступник голови комітета Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек заявив, що в Херсонскій області працюють центри підготовки бойовиків для подальшої їх відправки в Сирію. Про це у понеділок повідомляє російське видання "РИА Новости", передають Патріоти України.

"Українські еліти вирішили зробити інформаційну рокіровку, звинувачуючи Росію в зв'язках з ІДІЛ. Таким чином, вони намагаються дати помилковий посил світовій спільноті, щоб якісь комісії не виявили вербувальні центри ІДІЛ на території, підконтрольній Києву – зокрема, в Херсонській області. Ми маємо оперативну інформацію, що це підтверджує, а не вигадані в гарячковому антиросійському маренні "факти і докази", - сказав Бальбек.

За його словами, на базах підготовки йде навчання бойовиків основам військової справи для подальшої їх закидання в Сирію. Бельбек заявив, що до Херсонської області стягуються радикали "з усього світу", в тому числі члени турецької екстремістської організації "Сірі вовки" і іділовці.

"Без підтримки київських еліт, нехай навіть негласної, жоден табір на території Херсонської області не зміг би існувати", - сказав він.

Бригадний генерал ЗСУ розповів, що зараз відбувається в Авдіївці

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:27

Збройні сили України стримують спроби російських окупантів оточити Авдіївку на Донеччині. Інтервенти атакують місто з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія", бригадний генерал Олександр Та...

Матір напередодні благали евакуюватись: У Авдіївці через обстріл загинув малюк

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:15

У Авдіївці під час обстрілу загинула 5-місячна дитина, матір якої напередодні представники влади не змогли вмовити залишити місто хоча б заради дитини. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко, передають Патріоти України. Він заявив, що ...