Кримський депутат Держдуми заявив про базу підготовки бойовиків ІДІЛ в херсонських степах

Зрадник України Руслан Бальбек заявив, що до Херсонської області стягуються радикали "з усього світу", в тому числі члени турецької екстремістської організації "Сірі вовки" і іділовці.

Руслан Бальбек. Фото: РИА Новости.Заступник голови комітета Держдуми РФ у справах національностей Руслан Бальбек заявив, що в Херсонскій області працюють центри підготовки бойовиків для подальшої їх відправки в Сирію. Про це у понеділок повідомляє російське видання "РИА Новости", передають Патріоти України.

"Українські еліти вирішили зробити інформаційну рокіровку, звинувачуючи Росію в зв'язках з ІДІЛ. Таким чином, вони намагаються дати помилковий посил світовій спільноті, щоб якісь комісії не виявили вербувальні центри ІДІЛ на території, підконтрольній Києву – зокрема, в Херсонській області. Ми маємо оперативну інформацію, що це підтверджує, а не вигадані в гарячковому антиросійському маренні "факти і докази", - сказав Бальбек.

За його словами, на базах підготовки йде навчання бойовиків основам військової справи для подальшої їх закидання в Сирію. Бельбек заявив, що до Херсонської області стягуються радикали "з усього світу", в тому числі члени турецької екстремістської організації "Сірі вовки" і іділовці.

"Без підтримки київських еліт, нехай навіть негласної, жоден табір на території Херсонської області не зміг би існувати", - сказав він.

"Зручний" і "свій" для ОПУ: Новим головою правоохоронного комітету Ради обрано колишнього юриста "Кварталу"

вівторок, 21 вересень 2021, 11:45

У "Слузі народу" вибрали нового голову правоохоронного комітету Верховної Ради України – нардепа Сергія Іонушаса, який раніше був юристом "Кварталу 95". Голосування за призначення відбулося 20 вересня на засіданні фракції СН, повідомляють Патріоти Укра...

"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...