Винищувачі візьмуть участь у військовому параді в листопаді, який відвідає президент Росії Володимир Путін та інші іноземні політики.

Армія Сербії взяла на озброєння два російські винищувачі МіГ-29 в той час, як сербська влада веде подальші переговори з Росією про покупку військового озброєння - в тому числі бойових і транспортних вертольотів, передають Патріоти України.
Як повідомляє Mondo.rs, два відремонтованих МіГ-29 успішно виконали перші випробувальні польоти з аеродрому в Батайниці. У церемонії взяв участь президент Сербії Олександр Вучич. Він заявив, що «ледь не заплакав», коли побачив російські винищувачі в дії. Він запропонував, щоб літаки були названі в честь героїв, які захищали Сербію «від агресії НАТО» в 1999 році.
Вучич зазначив, що винищувачі візьмуть участь у військовому параді в листопаді, який відвідає президент Росії Володимир Путін та інші іноземні політики. Росія безкоштовно передала Сербії шість старих винищувачів МіГ. На модернізацію літаків Сербія витратить 185 млн євро.
Сербія позиціонує себе як нейтральна країна, яка не прагне членства в НАТО, але в той же час має військові угоди з Росією. Збройні угоди Белграда і Москви можуть викликати додаткову напруженість на Балканах і збільшити вплив РФ в регіоні.

Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...