Винищувачі візьмуть участь у військовому параді в листопаді, який відвідає президент Росії Володимир Путін та інші іноземні політики.

Армія Сербії взяла на озброєння два російські винищувачі МіГ-29 в той час, як сербська влада веде подальші переговори з Росією про покупку військового озброєння - в тому числі бойових і транспортних вертольотів, передають Патріоти України.
Як повідомляє Mondo.rs, два відремонтованих МіГ-29 успішно виконали перші випробувальні польоти з аеродрому в Батайниці. У церемонії взяв участь президент Сербії Олександр Вучич. Він заявив, що «ледь не заплакав», коли побачив російські винищувачі в дії. Він запропонував, щоб літаки були названі в честь героїв, які захищали Сербію «від агресії НАТО» в 1999 році.
Вучич зазначив, що винищувачі візьмуть участь у військовому параді в листопаді, який відвідає президент Росії Володимир Путін та інші іноземні політики. Росія безкоштовно передала Сербії шість старих винищувачів МіГ. На модернізацію літаків Сербія витратить 185 млн євро.
Сербія позиціонує себе як нейтральна країна, яка не прагне членства в НАТО, але в той же час має військові угоди з Росією. Збройні угоди Белграда і Москви можуть викликати додаткову напруженість на Балканах і збільшити вплив РФ в регіоні.

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...