"Лігво" Захарченка і гастротур: Журналісти показали життя в Донецьку через 3 роки окупації (відео)

У мережі оприлюднили унікальні кадри.

Українські журналісти таємно пробралися в Донецьк і показали, чим зараз живе місто після трирічної окупації, передають Патріоти України.

В окупованому Донецьку їздять машини без номерів. Таксисти кажуть, що всі вони "віджаті" бойовиками. У самого Захарченка броньовані авто і до зубів озброєні найманці-охоронці.

Журналісти також провели в окупованому місті "гастротур". У магазинах продаються українські продукти, проте їх ніхто не купує. У людей просто немає грошей. Ціни на російську продукцію менше, кажуть місцеві жителі.

У самого Захарченка хакери знайшли мільйони, які лежать в так званому центробанку, а на його дружину оформлена колишня мережа супермаркетів "АТБ", яку перейменували в "Республіканський".

Крім того, сім'я ватажка "ДНР" відкрила кілька магазинів "Семерочка". З початку комендантської години, яку "ДНР" так і не скасувала, в місті чутні звуки артилерії. Бойовики продовжують обстрілювати в порушення всіх домовленостей українські позиції з житлових кварталів Донецька.

Президент Естонії пояснила, чому подарувала Зеленському велосипед

субота, 14 грудень 2019, 19:15

Керсті Кальюлайд просто хотіла таким чином прорекламувати продукцію вітчизняного виробника. Президент Естонії Керсті Кальюлайд подарувала президенту України Володимиру Зеленському велосипед заради реклами, так як велосипед був зроблений в Естонії. Про ...

Ніяких додаткових зобов'язань: На "нормандській зустрічі" жоден документ Україною не був підписаний

субота, 14 грудень 2019, 18:18

Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткові угоди, комюніке чи інші міжнародні документи з Росією або з іншими країнами-учасницями саміту. Під час переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня жоден документ не був підписаний ...