Махінації з авто-двійником: Москаль розповів про аферу сімейства Балог з Range Rover

Голова Закарпатської області повідомив, що поліція у Києві напередодні затримала елітний автомобіль, виявивши його двійника за номерним знаком. Автівкою користуються брати Балоги.

Віктор Балога. Фото:PMG.ua

У Києві біля готелю "Національний" 23 травня поліція затримала елітний автомобіль Range Rover в зв'язку з тим, що у нього був виявлений двійник за номерним знаком (АТ 2255 ВН), яким користуються брати позафракційного народного депутата України Івана Балоги, Віктор і Павло. Про це повідомляється на сайті глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, передають Патріоти України.

Як зазначив Москаль, перша реєстрація транспортного засобу була здійснена 6 листопада 2013 року на компанію "Закарпатська продовольча група", що належить родині Балог. Тоді авто отримало номерний знак АТ 2222 ВЕ, однак 14 березня 2014 року він був змінений на АТ 2255 ВН.

Через два роки, 16 березня 2016 року машина була перепродана ще одній фірмі з бізнес-орбіти вищевказаного сімейства - "Закарпатській продовольчій компанії", власником якої значиться дружина Павла Балоги, Віталія.

Москаль не виключає, що факт існування автомобілів-двійників може свідчити про незаконне ввезення однієї з них в Україну та ігноруванні її розмитнення або ж про її викрадення з подальшою несанкціонованою зміною номерів кузова.

Голова Закарпатської ОДА нагадав, що в 2000-х роках правоохоронні органи підозрювали молодшого брата Віктора Балоги Павла у злочинних махінаціях із автомобілями. У середині 2000-х він був звинуваченим у кримінальній справі, яку СБУ порушила за контрабанду автомобілів, однак одразу після того, як Віктор Балога очолив президентський секретаріат Ющенка, кримінальну справу "зам'яли".

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...