Махінації з авто-двійником: Москаль розповів про аферу сімейства Балог з Range Rover

Голова Закарпатської області повідомив, що поліція у Києві напередодні затримала елітний автомобіль, виявивши його двійника за номерним знаком. Автівкою користуються брати Балоги.

Віктор Балога. Фото:PMG.ua

У Києві біля готелю "Національний" 23 травня поліція затримала елітний автомобіль Range Rover в зв'язку з тим, що у нього був виявлений двійник за номерним знаком (АТ 2255 ВН), яким користуються брати позафракційного народного депутата України Івана Балоги, Віктор і Павло. Про це повідомляється на сайті глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, передають Патріоти України.

Як зазначив Москаль, перша реєстрація транспортного засобу була здійснена 6 листопада 2013 року на компанію "Закарпатська продовольча група", що належить родині Балог. Тоді авто отримало номерний знак АТ 2222 ВЕ, однак 14 березня 2014 року він був змінений на АТ 2255 ВН.

Через два роки, 16 березня 2016 року машина була перепродана ще одній фірмі з бізнес-орбіти вищевказаного сімейства - "Закарпатській продовольчій компанії", власником якої значиться дружина Павла Балоги, Віталія.

Москаль не виключає, що факт існування автомобілів-двійників може свідчити про незаконне ввезення однієї з них в Україну та ігноруванні її розмитнення або ж про її викрадення з подальшою несанкціонованою зміною номерів кузова.

Голова Закарпатської ОДА нагадав, що в 2000-х роках правоохоронні органи підозрювали молодшого брата Віктора Балоги Павла у злочинних махінаціях із автомобілями. У середині 2000-х він був звинуваченим у кримінальній справі, яку СБУ порушила за контрабанду автомобілів, однак одразу після того, як Віктор Балога очолив президентський секретаріат Ющенка, кримінальну справу "зам'яли".

РФ відчуватиме весь біль, який пережила Україна: У Зеленського висловилися про завершення війни

понеділок, 5 червень 2023, 15:58

Не можна точно сказати, коли закінчиться війна в Україні з Росією. Київ фіналізуватиме цю війну абсолютно справедливо, передають Патріоти України. Росія буде відчувати весь той біль, який пережили українці, розповів радник голови Офісу президента Украї...

Із сотні мобілізованих "зеків" лишилось четверо: Бійці полонили залишки роти росіян (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 15:53

Четвірка засуджених за наркотики та вбивства - все, що залишилось від роти окупантів, в якої навіть номеру не було, а тільки літера, передають Патріоти України. Командувач Сухопутних Військ Олександр Сирський оголосив про успіхи українців в Луганській ...