Дві башти на одне Закарпаття: Балога кусає тепер лікті через Медведчука

Віктор Балога заявив, що підтримати одіозного політика "недосвідченого хлопця" переконав губернатор Закарпаття, якому він повірив, оскільки вчився в його батьків.

Віктор Балога. Фото: mukachevo.net.

Балога назвав своєю «найбільшою політичною помилкою», що допоміг Медведчуку стати нардепом від Закарпаття. Про це народний депутат заявив у інтерв’ю, відповідаючи на запитання журналіста про те, що саме Віктор Балога привів Віктора Медведчука у велику політику, передають Патріоти України.

- Я, мабуть, найбільшу помилку зробив у житті, коли це зробив (пішов на співпрацю з Віктором Медведчуком - ред.). Але в деталях якщо сказати, то ви мене зрозумієте. По-перше, я був тоді по віку, як ви сьогодні - мені було 32 роки. На той час у Закарпатті я мав у громади авторитет, був на слуху, як сьогодні Нефьодов в уряді Гройсмана. Такий собі вундеркінд з підтримкою людей. До мене приїхав губернатор і каже: "Я хотів би тебе познайомити з Віктором Медведчуком. Він буде замість мене висуватися на посаду депутата". Щоб ви розуміли, я на той час не знав, які є партії, хто є спікером парламенту. Я був абсолютно аполітичний. От прийшла людина, батьки якої вчили мене в школі (батьки губернатора) І просить мене - підтримай, - розповів Віктор Балога.

- Як саме підтримай? Вкидати бюлетені, ставити виборчу комісію?

- Піти агітувати, тому що я маю підтримку, мене люди поважають, зі мною рахуються, до моєї думки прислухаються. Я пішов у поле. Я пам'ятаю, десь 90% набрали. Одностайна підтримка. Я з цим швидко розібрався.

До речі, мене люди висували у Верховну Раду, щоб я йшов у 1998 році. Я казав: Для чого? Мені це не потрібно, я піду мером, буду тут працювати, ходити по землі, займатися каналізацією. І я не пішов у Верховну Раду, а туди пішов по Мукачівському округу Суркіс.

- Ви за Суркіса теж агітували?

- Для чого було агітувати, якщо ми стали командою? Буквально через рік я став губернатором. Тоді вже зрозумів, що ми з різних світів, у нас різні бачення і різні цінності. Через це я почав департизацію Закарпатської області. На той час усі мери обласних підпорядкувань, районних підпорядкувань, всі міськадміністрації, губернатор, голова обласної ради - всі були членами СДПУ(о). Всі.

Протягом трьох тижнів всі голови адміністрацій районів, рад, всі вийшли з партії СДПУ(о). І я так само. Я цю помилку перед закарпатцями виправив. Після того вони не змогли пройти в парламент, ніхто ніякі голоси не набирав. Тому є такий гріх, але я його виправив.

- Що ви отримали від Суркіса і Медведчука за таку підтримку?

- Я отримав купу проблем і інтриг. Молодий хлопець, який нічим не переймався, і тут втягнули в політику - тільки одні проблеми почалися й інтриги.

Більше - у прямій мові Віктора Балоги.

Хіти тижня. Привітав з початком наступу росіян на Донбасі? Андрій Богдан новими фотками з Сейшел тролить колишніх соратників й кличе до себе дівчат

середа, 26 лютий 2020, 12:00

Публікація скандального політика з'явилась ввечері 18 лютого, після 18.00 за Києвом. Отже. він не міг не знати про трагедію, що розгорнулася на Донбасі... Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан опублікував нові світлини з відпочинку на Сейшелах....

Хіти тижня. "План Москви зазнав нищівної поразки": Ветеран АТО розповів, як провалився наступ РФ під Золотим

середа, 26 лютий 2020, 11:30

Наступ гібридної армії Росії під "розведеним" Золотим був не таким успішним як запевняють сепаратисти і РФ. Вони готувалися до великої війни, а довелося відступати з втратами. Новина про загострення під Золотим викликала серйозні хвилювання в Україні. ...