Маленький погром в іспанському офісі "друзів Росії": друзі України зірвали прапори РФ і Криму

Діяльність організації, яка вважає, що "Росія завжди була і залишається частиною Європи", сподобалася в місті далеко не всім мешканцям.

У цьому будинку живе засновник організації "Європейська платформа друзів Росії". Фото:http://ria.ru/

В іспанському Бургосі невідомі зірвали прапори Росії і Криму з будинку на центральній площі. Про це повідомляють РИА Новости з посиланням на господаря будинку, співзасновника організації "Європейська платформа друзів Росії" Еугеніо Дорао, зазначають Патріоти України.

Прапори на одному з фасадів будинків напроти мерії вивісили рік тому. "Дорао, господар цього будинку, вирішив таким незвичайним способом привернути увагу до діяльності своєї організації, мета якої "донести до людей, що Росія завжди була і залишається частиною Європи, і що Європа набагато більша, ніж члени ЄС і НАТО", - повідомляє видання.

Періодично платформа "друзі Росії" організовує різні конференції в місті, на яких обговорюються стосунки Росії та Європи, події в Україні, російська історія.

Діяльність організації сподобалася в місті далеко не всім. "На нас чинився тиск з різних сторін - прямий і непрямий — вже давно. Ми отримували різного роду погрози. Сьогодні вночі в будинок проникли невідомі і зняли всі прапори. Ведеться розслідування", - повідомив Дорао.

Проти "гнилого компромісу": Президент Чехії сподівається, що війна завершиться перемогою України

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:34

Президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс та лідер Чехії Мілош Земан зустрілися 26 травня. Згодом на спільному брифінгу політики розповіли, що обговорювали, зокрема, й тему війни в Україні, передають Патріоти України. Земан високо оцінив той факт, що Швейцарі...

"Ворогів від вибуху накрило сміттям, що відповідає сенсу їхнього життя і смерті": Українські бійці знищили окупантів під Сєвєродонецьком (відео)

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:24

Українські захисники знищили ворожу позицію на Луганщині. Окупанти розташувалися на подвір'ї приватного будинку, але бійці Сил спеціальних операцій знайшли їх та ліквідували. Про це повідомили на сторінці ССО, передають Патріоти України. Зазначається, ...