Марін Ле Пен з'їздила до Путіна і повідомила про швидку "смерть" Євросоюзу

Скандальний політик заявила, що настав час для перемоги глобалістів.

Марін Ле Пен. Фото: Корреспондент.

Кандидат у президенти Франції та лідер ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен на мітингу в місті Лілль заявила про швидку загибель Євросоюзу, повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.

"Євросоюз помре, тому що людям він більше не потрібен. Гордовитим гегемоніям призначено зникнути з лиця землі", - заявила вона.

Вона також заявила, що президентські вибори у Франції стануть наступним кроком у "глобальному повстанні народу".

Раніше, під час візиту Ле Пен до Москви, Ле Пен заявила, що Росії і Франції варто обмінюватися розвідувальною інформацією у сфері боротьби з тероризмом. За її словами, Москва і Париж належать до тих сил, які реально борються з тероризмом, який є постійною загрозою.

«І, на жаль, це не лише масові атаки, але це й поодинокі атаки. Також ви знаєте, що сталася кілька днів тому подія у Великій Британії. І я думаю, що було б корисно також обмінюватися відомостями розвідки між нашими країнами», - сказала Ле Пен.


"Путин был бы мертв!": Відомий публіцист розповів, хто змусив президента РФ захопити Крим

середа, 17 липень 2019, 18:15

Президент Російської Федерації Володимир Путін став заручником силовиків, які насправді керують РФ, повідомляють Патріоти України. Таку думку висловив польський публіцист Вітольд Гадовський. "Якби в 2014 році Путін не захопив Крим і частину Донбасу, т...

"Це бездумна трата грошей": Вакарчук виступив із гучною ініціативою щодо вишів в Україні

середа, 17 липень 2019, 17:38

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук наголосив на тому, що в Україні варто зменшити кількість закладів вищої освіти, повідомляють Патріоти України. Як розповів музикант в інтерв'ю Громадському, у державі неефективно використовується величезна кількі...