Міноборони РФ показало ракету 9М729, через яку США хочуть вийти з ДРСМД

​Ракета 9М729 є модернізованим варіантом ракети 9М728 для оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер-М».

Ракету 9М729, через яку США хочуть вийти з ДРСМД. Фото: Твіттер.

Російське Міноборони в ході брифінгу в середу вперше показало іноземним військовим аташе модернізовану ракету 9М729, через яку США хочуть вийти з Договору про ракети середньої і меншої дальності (ДРСМД), передають Патріоти України.

Росіяни стверджують, що в ході модернізації дальність польоту ракети була збільшена. «Максимальна дальність польоту ракети 9М729 зменшилася на 10 км в порівнянні з 9М728 і становить 480 км. Ці характеристики були підтверджені в ході навчань «Захід-2017», - заявив начальник ракетних військ і артилерії ЗС РФ Михайло Матвіївський.

Ракета 9М729 є модернізованим варіантом ракети 9М728 для оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер-М». На ракеті розміщена більш потужна бойова частина і новий бортовий комплекс управління для підвищення точності ураження цілі.

США заявляють, що дальність російської ракети 9М729 перевищує обмеження в 500 км, встановлене ДРСМД, і закликали Росію відмовитися від ракети або модифікувати її, щоб зберегти договір.


Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...