Можливо, цей товариш нам зовсім не товариш: Гройсман звернувся до СБУ з запитом перевірити "вояж" міністра Насалика у Донецьк

Причиною перевірки стало відео, на якому Насалик спілкувався в окупованому місті з одним з ватажків бойовиків "ДНР" щодо постачання вугілля.

Ігор Насалик. Фото:www.slovoidilo.ua

Уряд просить СБУ перевірити інформацію щодо перебування у Донецьку міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. Про це інформує прес-служба КМУ, зазначають Патріоти України.

"Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернувся до Служби безпеки України з проханням перевірити розміщену в мережі Інтернет інформацію щодо перебування у місті Донецьк міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика", - йдеться в повідомленні.

Глава уряду попросив поінформувати Кабмін про результати перевірки.

Як повідомлялося, днями з'явилося відео, на якому Насалик спілкувався з одним з ватажків бойовиків "ДНР" щодо постачання вугілля.

За словами самого міністра, скандальне відео показали з метою дискредитувати його брата Сергія Насалика, який балотувався на 85 виборчому окрузі.

Злоякісне утворення в організмі Європи: Голова МЗС Угорщини закликав Євроспільноту не заважати на одинці США розібратися з Данії щодо Гренландії

вівторок, 20 січень 2026, 7:33

Угорщина відмовляється підтримати спільну позицію Європейського Союзу щодо ситуації з Гренландією, про що під час пресконференції в Празі заявив міністр закордонних справ країни Петер Сіярто. На його словами, це питання є виключно двостороннім і не вхо...

Концерт Кобзона знов зібрав аншлаг, також висока утилізація автотранспорту та артилерії росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 20 січня

вівторок, 20 січень 2026, 7:24

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 20.01.26 орієнтовно склали: