"Мстя будет ужасной": У Росії пообіцяли підготувати відповідь на "кремлівську доповідь" - ЗМІ

Комісія Ради Федерації РФ із захисту державного суверенітету розробляє законопроект, який закріпить поняття "втручання в суверенітет країни".

Ілюстрація:council.gov.ru

Комісія Ради Федерації РФ із захисту державного суверенітету розробляє законопроект, який стане відповіддю Росії на "кремлівську доповідь" США. Про це повідомляє російське агентство РБК з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

За словами співавтора документа Людмили Бокової, тимчасова комісія готує законопроект, що визначає поняття втручання в суверенітет країни.

"Існує безліч фактів втручання іноземних держав у внутрішні справи нашої країни, - зазначає Бокова. - Висуваючи законодавчі ініціативи, ми виходимо з позиції дзеркальності заходів, які спрямовані на протидію зовнішньому втручанню".

За її словами, одним із таких заходів стане закріплення в законі понять "суверенітет" і "втручання у суверенітет країни".

Втручанням у внутрішні справи країни сенатори назвуть "незаконні спроби, що не ґрунтуються на міжнародному праві та міжнародних договорах, вплинути на рішення державних органів країни", - сказав президент фонду "Інститут регіональних проектів і законодавства" Борис Надєждін, який брав участь у роботі комісії.

Однак двоє співрозмовників видання у Держдумі РФ сказали, що не чули про розробку такого законопроекту.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

У списку 96 російських олігархів, чиї статки оцінюються на суму понад $1 млрд. Крім того, у списку 114 прізвищ високопосадовців, а також керівників державних компаній.

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...