"Мстя будет ужасной": У Росії пообіцяли підготувати відповідь на "кремлівську доповідь" - ЗМІ

Комісія Ради Федерації РФ із захисту державного суверенітету розробляє законопроект, який закріпить поняття "втручання в суверенітет країни".

Ілюстрація:council.gov.ru

Комісія Ради Федерації РФ із захисту державного суверенітету розробляє законопроект, який стане відповіддю Росії на "кремлівську доповідь" США. Про це повідомляє російське агентство РБК з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

За словами співавтора документа Людмили Бокової, тимчасова комісія готує законопроект, що визначає поняття втручання в суверенітет країни.

"Існує безліч фактів втручання іноземних держав у внутрішні справи нашої країни, - зазначає Бокова. - Висуваючи законодавчі ініціативи, ми виходимо з позиції дзеркальності заходів, які спрямовані на протидію зовнішньому втручанню".

За її словами, одним із таких заходів стане закріплення в законі понять "суверенітет" і "втручання у суверенітет країни".

Втручанням у внутрішні справи країни сенатори назвуть "незаконні спроби, що не ґрунтуються на міжнародному праві та міжнародних договорах, вплинути на рішення державних органів країни", - сказав президент фонду "Інститут регіональних проектів і законодавства" Борис Надєждін, який брав участь у роботі комісії.

Однак двоє співрозмовників видання у Держдумі РФ сказали, що не чули про розробку такого законопроекту.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

У списку 96 російських олігархів, чиї статки оцінюються на суму понад $1 млрд. Крім того, у списку 114 прізвищ високопосадовців, а також керівників державних компаній.

Хіти тижня. Все знали: Резонансні дані про авіаудар по військових базах США

неділя, 19 січень 2020, 17:00

Це дозволило їм сховатися в притулках за 2,5 години до атаки. Інформації про те, як саме буде діяти Тегеран, у військових не було. До часу, коли почався перший з чотирьох ракетних залпів, більшість військовослужбовців або покинули базу, або сховалися в...

Хіти тижня. Збиття українського літака в Ірані: Як кремлівські пропаганд*ни брехали про причини і заперечували ракетну атаку (відео)

неділя, 19 січень 2020, 16:00

За кілька годин до того, як Іран змушений був зізнатися в тому, що його військові збили український літак, російська пропаганда намагалася все перекрутити. Про це на сторінці у Фейсбуці пише блогер Юрій Пивовар, передають Патріоти України. "Все, що вам...