"Мстя будет ужасной": У Росії пообіцяли підготувати відповідь на "кремлівську доповідь" - ЗМІ

Комісія Ради Федерації РФ із захисту державного суверенітету розробляє законопроект, який закріпить поняття "втручання в суверенітет країни".

Ілюстрація:council.gov.ru

Комісія Ради Федерації РФ із захисту державного суверенітету розробляє законопроект, який стане відповіддю Росії на "кремлівську доповідь" США. Про це повідомляє російське агентство РБК з посиланням на джерела, передають Патріоти України.

За словами співавтора документа Людмили Бокової, тимчасова комісія готує законопроект, що визначає поняття втручання в суверенітет країни.

"Існує безліч фактів втручання іноземних держав у внутрішні справи нашої країни, - зазначає Бокова. - Висуваючи законодавчі ініціативи, ми виходимо з позиції дзеркальності заходів, які спрямовані на протидію зовнішньому втручанню".

За її словами, одним із таких заходів стане закріплення в законі понять "суверенітет" і "втручання у суверенітет країни".

Втручанням у внутрішні справи країни сенатори назвуть "незаконні спроби, що не ґрунтуються на міжнародному праві та міжнародних договорах, вплинути на рішення державних органів країни", - сказав президент фонду "Інститут регіональних проектів і законодавства" Борис Надєждін, який брав участь у роботі комісії.

Однак двоє співрозмовників видання у Держдумі РФ сказали, що не чули про розробку такого законопроекту.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", в якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів.

У списку 96 російських олігархів, чиї статки оцінюються на суму понад $1 млрд. Крім того, у списку 114 прізвищ високопосадовців, а також керівників державних компаній.

Хіти тижня. "Батько Єрмака - співробітник Головного розвідувального управління РФ у відставці": У мережу злили нову порцію копромату

неділя, 27 вересень 2020, 2:00

З 1999 року бізнес-партнером Андрія Єрмака у ТОВ "Інтерпромфінанс Україна" є громадянин Російської Федерації Рахамім Емануїлов, а директором компанії є батько Андрія Єрмака Борис Єрмак. Батько керівника Офісу президента Андрія Єрмака – співробітник Гол...

Хіти тижня. "Уявляєте, наскільки ми близько?": Українські військові показали фото з-під окупованої Горлівки

неділя, 27 вересень 2020, 1:00

На одному зі знімків видно житлові будинки в місті. У соціальних мережах опубліковані кілька знімків, зроблених в безпосередній близькості від непідконтрольної українському уряду Горлівки (Донецька область), передають Патріоти України.