"Ми повинні допомагати близькому народові": Путін цинічно прокоментував надання громадянства РФ українцям

Президент РФ також заявив, нібито українській владі "платять" за "розкол", згадавши при цьому транші від МВФ.

Путін знову заговорив про "один народ". Фото: Рейтерс.

Президент Росії Володимир Путін стверджує, що спрощення процедури отримання громадянства для українців "має стосунок не лише до подій на Сході України". Лідер Кремля вважає, що РФ "повинна допомагати близькому народові", тому "робитиме для цього все". Про це президент РФ заявив під час своєї прес-конференції 20 грудня, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що 18 грудня Держдума дала Володимиру Путіну право визначати категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які можуть подати заяву на отримання російського громадянства в спрощеному порядку. До таких найперше належать громадяни України.

Так, російський лідер стверджує, що відповідні рішення кремлівської влади мають "запобігти розколу", який нібито нав’язується з боку України. "Ми не намагаємося і не будемо підтримувати політики, пов’язаної із розколом українського і російського народів", – вважає він.

При цьому Путін заявив, що за подібні дії українській владі нібито "платять", згадавши при цьому транші від МВФ. "Наші народи близькі, пов’язані історичним корінням. І ми будемо робити все, щоб це підтримати", – вважає президент країни-агресора.

Окрім того, Путін прокоментував відповідні зміни, які вносяться до російського закону про отримання громадянства. За його словами, закон буде прийнятий на початку наступного року.

Похорон конвенції Монтре, або "Отвєточка" за "Курс 2014-ть": За три роки авіаносці США увійдуть у Чорне море і знищать небезпечне домінування Москви в "Русском озере"

середа, 26 лютий 2020, 5:45

Відкриття каналу "Стамбул" здатно повністю поміняти геополітичний розклад в чорноморсько-азовському регіоні і суттєво послабити вплив Москви в Східному Середземномор'ї, поховавши переваги, котрі Четвертий рейх здобув з захопленням Криму. З 2023 році ав...

Хіти тижня. "Подчинение украинских подразделений в ходе выполнения каких-то задач командованию противника - это государственная измена", - Бутусов

середа, 26 лютий 2020, 4:00

Спільний контроль кордону було обговорено з самого початку перших Мінських угод в 2014-му році. Тоді переговори про спільний контроль провалилися з тієї ж причини, по якій проваляться і в 2020-му. "Заявление президента Владимира Зеленского про совместн...