На Донбасі можна ставити хрест, людей звідти треба поступово виселяти, - Тука

Донбас потерпає від екологічної катастрофи і найближчих 10 років там не зможуть жити люди.

Георгій Тука. Фото: Гордон.

Через екологічну ситуацію на Донбасі люди не зможуть там жити протягом 10 років, тому необхідно переселяти звідти місцевих мешканців. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука в програмі "Підсумки дня" на "5 каналі", передають Патріоти України.

"Мова йде взагалі не про порятунок Донбасу. На цьому хрест. Мова іде про поступове звільнення цього регіону від людей, бо люди там існувати не зможуть протягом 10 років", – сказав він.

Заступник голови МТОТ додав: "Так само, як будемо потерпати ми, точно так само буде потерпати й Московія. Це наша спільна біда. Не вдасться стіночкою відгородитися".

На думку Туки, необхідно створювати міжнародні дискусії щодо вирішення питання екологічної катастрофи на Донбасі.

"Я тільки зрозумів, що проблему треба піднімати на найвищий рівень і створювати міжнародні дискусії з пошуком вирішення цієї проблеми... це просто треба "волати" на всю Європу про можливі наслідки", – зауважив заступник міністра.

Як в найгірші часи Холодної війни: США закликають залишити Росію всіх своїх громадян, навіть журналістів

субота, 1 квітень 2023, 8:04

Координатор Ради національної безпеки зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі закликав усіх громадян Штатів, у тому числі журналістів, які перебувають у Росії, залишити цю країну. Пряма мова: "Зараз не час для американців перебувати в Росії. Якщо ви зар...

"Я тут усіх перестріляю": Окупант заявив подрузі, що готовий на бунт, аби вирватися з України. Перехоплення

субота, 1 квітень 2023, 7:59

Один із російських окупантів, які беруть участь у війні проти України, поскаржився подрузі на відсутність відпусток. Він заявив, що готовий розстріляти тих, хто завадить йому поїхати додому до Росії, передають Патріоти України. "Отримую як командир під...