На місце Гонтарєвої: У ЗМІ назвали основних претендентів на посаду голови НБУ

За даними джерела видання в банківських колах, Гонтарєва не запропонувала замість себе нікого із своїх заступників.

Валерія Гонтарєва. Фото:de-facto.cc

На посаду голови НБУ, яку зараз займає Валерія Гонтарєва, є три основних претендента. Про це пише видання Лівий Берег, передають Патріоти України.

У прес-службі НБУ не підтвердили інформацію про її відставку, але видання зазначає, що Гонтарєва давно хоче залишити свій пост.

За словами одного з досвідчених фінансистів, Гонтарєва називала Петру Порошенку серед кандидатур, які могли б очолити НБУ після її відходу, трьох осіб. Це Роман Шпек, Сергій Тігіпко та Володимир Лавренчук. При цьому невідомо, чи були у підсумку ці прізвища спрямовані в адміністрацію президента.

За даними джерела видання в банківських колах, Гонтарєва не запропонувала замість себе нікого із своїх заступників.

Київський юрист Ростислав Кравець, який має широкі зв'язки в банківських колах, вважає, що хтось із заступників швидше за все буде тимчасово керувати НБУ після відставки Гонтарєвої і до призначення нового голови.

За його інформацією, всерйоз розглядаються дві кандидатури: Тігіпко і Лавренчук. Але в останнього більше шансів.

Німеччина збільшить поставку Україні своїх танків до 102 "Леопардів"

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:40

Крім раніше анансованої роти з 14 штук Leopard 2 у Шольца погодили передачу Києву більш ранньої версії цих важких танків. Зокрема Берлін схвалив передачу Україні 88 танків Leopard 1, пише авторитетна Süddeutsche Zeitung. Не зважаючи на те, що "одиничка...

Мінус "пташка": Нацгвардійці знищили "Іглою" російський штурмовик Су-25 під Бахмутом

п’ятниця, 3 лютий 2023, 14:28

У Донецькій області військовослужбовці Національної гвардії України знищили російський штурмовик Су-25. Прес-служба НГУ уточнила, що це сталося під Бахмутом, за який точаться криваві бої, передають Патріоти України. Зазначається, що це сталося 2 лютого...