На місце Гонтарєвої: У ЗМІ назвали основних претендентів на посаду голови НБУ

За даними джерела видання в банківських колах, Гонтарєва не запропонувала замість себе нікого із своїх заступників.

Валерія Гонтарєва. Фото:de-facto.cc

На посаду голови НБУ, яку зараз займає Валерія Гонтарєва, є три основних претендента. Про це пише видання Лівий Берег, передають Патріоти України.

У прес-службі НБУ не підтвердили інформацію про її відставку, але видання зазначає, що Гонтарєва давно хоче залишити свій пост.

За словами одного з досвідчених фінансистів, Гонтарєва називала Петру Порошенку серед кандидатур, які могли б очолити НБУ після її відходу, трьох осіб. Це Роман Шпек, Сергій Тігіпко та Володимир Лавренчук. При цьому невідомо, чи були у підсумку ці прізвища спрямовані в адміністрацію президента.

За даними джерела видання в банківських колах, Гонтарєва не запропонувала замість себе нікого із своїх заступників.

Київський юрист Ростислав Кравець, який має широкі зв'язки в банківських колах, вважає, що хтось із заступників швидше за все буде тимчасово керувати НБУ після відставки Гонтарєвої і до призначення нового голови.

За його інформацією, всерйоз розглядаються дві кандидатури: Тігіпко і Лавренчук. Але в останнього більше шансів.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 жовтня

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:47

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котрий тиждень поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону і наступальні дії. У вересні був оновлений місячний рекорд - 947 знищених стволів

Якщо ЗСУ не вийдуть до Азовського моря, війна буде довгою, - ізраїльський експерт

вівторок, 3 жовтень 2023, 8:38

Якщо ЗСУ під час контрнаступу не зможуть вийти до Азовського моря і розірвати сухопутний коридор РФ до Криму, на Україну може чекати довга війна на виснаження. Таку думку висловив ізраїльський військовий експерт Давид Гендельман, передають Патріоти Ук...