Своєму призначенню так не раділа: У мережі показали, як Гонтарєва відреагувала на звільнення з посади голови НБУ (відео)

​За її звільнення проголосували 342 народних депутати.

Валерія Гонтарєва. Фото:pravda.com.ua

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва не стримувала емоцій, коли дізналася про свою відставку. Відповідне відео опублікували в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Реакція Гонтарєвої на звільнення безцінна", - сказано в підписі під роликом.

На відео зафіксовано, як Валерія Гонтарєва радіє рішенню парламенту. Коли спікер парламенту Андрій Парубій оголосив результати голосування, екс-глава Нацбанку розмахувала руками і не стримувала емоцій. "Вона так призначенню не раділа, як звільненню", - відзначили в мережі.

Варто нагадати, що за звільнення Гонтарєвої, прохання про яке вона написала за власним бажанням ще в минулому році, проголосували 342 народних депутати.


Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...