​Напруга на Маріупольському напрямку зростає: Ворог штурмує висоти, котрі контролюють сили АТО (відео)

Бойові дії точаться за символ донецького краю – терикони, на яких закріпилися українські бійці, що все щільніше оточують форпост росіян у Докучаєвську.

Війна за терикони триває на Маріупольському напрямку. бойовики намагаються захопити домінуючі висоти. Солдати «гібридної» армії Путіна намагаються закріпитися на домінуючих висотах, адже звідти легше вести обстріли позицій українських захисників. Ті, зі свого боку, дозволяти таке бойовикам наміру не мають. Про позиційну війну йдеться у сюжеті "5 каналу", зазначають Патріоти України.

Наші армійці ведуть спостереження за терористами, які укріпилися на околиці Докучаєвська. Бойовики постійно намагаються вибити українських захисників із цих стратегічних позицій навколо окупованого міста.

Українські військові зазначають: тактичної переваги нашим надає рясна зелень, яка добре маскує їхні позиції і змушує бойовиків діяти лише навмання.

Військові розповідають: напередодні бойовики намагалися двічі протягом дня штурмувати терикони – маневри своєї піхоти підтримували вогнем із БМП, гранатометів та великокаліберних кулеметів. Але марно - напади українські бійці успішно відбили.

Попри те, що на териконі точаться постійні бойові дії, у його підніжжі, у селищі Новотроїцьке, продовжується мирне життя. У середу Червоний хрест доставив місцевим чергову партію допомоги.

"Умовна Білорусь 2.0": Селезньов розкривплани Путіна щодо України

четвер, 30 жовтень 2025, 19:01

Російський диктатор Володимир Путін не відмовився від своїх планів щодо України. Окрім низки вимог, серед яких територіальні забаганки, глава Кремля прагне змінити військово-політичне керівництво України та створити державу, яка буде підпорядковуватися...

Кремль запитав своїх соціологів, як народ нині ставиться до так званої СВО: Результати виявились приголомшливими для імперців

четвер, 30 жовтень 2025, 17:53

Економічна криза тільки почала як слід брати за горло недоімперії Путіна, в 31% населення скаржиться на те, що не вистачає грошей на їжу. Частка громадян РФ, які вірять, що життя покращиться у найближчі 3-5 років, на початку жовтня становила лишень 40%.