"Нас обидели": Головний комуніст Росії задумав скаржитися в ЄС через заборону КПУ

Зюганов запевняє, що більшість лівих сил Європи спільно з КПРФ категорично не згодні із забороною комуністичної ідеології в Україні.

Геннадій Зюганов. Фото:ru.krymr.com

Лідер Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ) Геннадій Зюганов закликав Раду Європи і Європарламент виступити проти заборони Компартії України (КПУ). Про це він сказав РИА Новости, зазначають Патріоти України.

"Закликаємо всі фракції в Європарламенті, Рада Європи, всі лівоцентристські партії, всіх, кому дорогі права людини і свобода слова, підняти свій голос. Буде опублікованоа наша заява. Ми своїх друзів не кидали і не кидаємо, і зробимо все, щоб відновити законність і забезпечити їх безпеку", - заявив Зюганов.

Головний російський комуніст нагадав, що вже направляв звернення до лідерів Німеччини, Франції та Італії з проханням виступити за припинення процесу, пов'язаного із забороною Компартії України.

Він запевнив, що фактично всі ліві сили виступили проти суду щодо заборони партії, "яка діяла в рамках закону". "Ми маємо спільні цілі і завдання (з КПУ), ми допомагали і будемо допомагати один одному", - резюмував Зюганов.

Відвідувати бал у Відні заборонено?: Глава МЗС Австрії запевнив, що візи делегатам РФ видали лише для ПА ОБСЄ

субота, 4 лютий 2023, 20:51

Відвідування Балу академіків членами російської делегації в ПА ОБСЄ, яким видано візи виключно для участі у зимовій сесії асамблеї 23-24 лютого у Відні, буде "кричущим порушенням міжнародного права". Про це заявив глава МЗС Австрії Александер Шалленбер...

Митні дані видали: Китай постачає РФ технології, потрібні для ведення війни в Україні, - західні ЗМІ

субота, 4 лютий 2023, 20:27

Китай надає технології, необхідні російським військовим для ведення війни в Україні, незважаючи на міжнародні санкції і експортний контроль. Про це свідчить огляд російських митних даних, опублікований The Wall Street Journal, передають Патріоти Україн...