"Нас обидели": Головний комуніст Росії задумав скаржитися в ЄС через заборону КПУ

Зюганов запевняє, що більшість лівих сил Європи спільно з КПРФ категорично не згодні із забороною комуністичної ідеології в Україні.

Геннадій Зюганов. Фото:ru.krymr.com

Лідер Комуністичної партії Російської Федерації (КПРФ) Геннадій Зюганов закликав Раду Європи і Європарламент виступити проти заборони Компартії України (КПУ). Про це він сказав РИА Новости, зазначають Патріоти України.

"Закликаємо всі фракції в Європарламенті, Рада Європи, всі лівоцентристські партії, всіх, кому дорогі права людини і свобода слова, підняти свій голос. Буде опублікованоа наша заява. Ми своїх друзів не кидали і не кидаємо, і зробимо все, щоб відновити законність і забезпечити їх безпеку", - заявив Зюганов.

Головний російський комуніст нагадав, що вже направляв звернення до лідерів Німеччини, Франції та Італії з проханням виступити за припинення процесу, пов'язаного із забороною Компартії України.

Він запевнив, що фактично всі ліві сили виступили проти суду щодо заборони партії, "яка діяла в рамках закону". "Ми маємо спільні цілі і завдання (з КПУ), ми допомагали і будемо допомагати один одному", - резюмував Зюганов.

Під Ізюмом росіяни поновили наступ, але вдається не дуже: Арестович розповів про ситуацію на сході

субота, 2 липень 2022, 8:20

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, що росіяни поновили наступ під Ізюмом та ще на кількох напрямках, передають Патріоти України. 1 липня росіяни намагались перерізати дорогу Харків – Старий Салтів та відвести загрозу від Печенізь...

Буде скрепам горе: Експерт назвав "трійцю" ракет, здатну рознести російський флот (відео)

субота, 2 липень 2022, 8:15

Франція вивчає можливість передачі Україні ракет Exocet - одних з найпоширеніших у світі протикорабельних ракет. Журналісти проекту FreeДом нагадали, що Exocet розроблена французькою фірмою "Аеропасьяль", передають Патріоти України. "Ракета характериз...