"Наше все": Ватажок "ДНР" Захарченко прокоментував президентські плани своєї "подруги" Савченко

Терорист високо оцінює шанси народного депутата Надії Савченко на успішну участь в майбутніх президентських виборах.

Надія Савченко і терорист Захарченко. Ілюстрація:Donbass.ua

Ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко підтримав президентські амбіції депутата Надії Савченко. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ, інформують Патріоти України.

Терорист високо оцінює шанси народного депутата Надії Савченко на успішну участь в майбутніх президентських виборах.

"Про шанси говорити рано, але те, що Савченко отримає більшу підтримку в електорату – це факт. Вона відома і те, що вона говорить – це насправді турбує багатьох українців", – вважає ватажок терористів.

Як повідомлялося раніше, народний депутат України Надія Савченко вже неодноразово порушувала тему президентства. Нещодавно в інтерв'ю Савченко вкотре заявила, що готова стати президентом України та розповіла про завдання своєї новоствореної політичної сили.

З архіву ПУ. Ніякого перехоплювача Bayraktar TB2 не виходит: РФ похизувалась випробуванням морально застарілого БПЛА "Охотник"

середа, 19 січень 2022, 0:10

Спочатку Кремль планував, що "Охотник" стане перехоплювачем Bayraktar TB2. Але тепер концепція змінилась, і "Охотник" стане морально застарілим безпілотним бомбардувальником, зазначають Патріоти України. Конструктори безпілотного літального апарату "Ох...

З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

вівторок, 18 січень 2022, 23:55

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території. На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симонен...