
Міністерство закордонних справ Угорщини закликало ввести спостережну місію ОБСЄ на території Закарпаття через напад на будівлю Закарпатського союзу угорців в Ужгороді. Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на прес-службу угорського уряду, інформують Патріоти України.
"Ми сподіваємось, що українська влада найближчим часом знайде злочинців та дізнається про мотиви їхнього вчинку. Очікуємо, що українська влада гарантуватиме безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві угорського МЗС.
Як стало відомо, у ніч на 4 лютого невідомі кинули пляшку з запалювальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатського союзу угорців, що розташований на Православній набережній в Ужгороді. У результаті було пошкоджено перше зовнішнє вікно та обгоріла рама.
Інцидент стався за два дні до офіційного візиту на Закарпаття верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберта Заньєра.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...