
Міністерство закордонних справ Угорщини закликало ввести спостережну місію ОБСЄ на території Закарпаття через напад на будівлю Закарпатського союзу угорців в Ужгороді. Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на прес-службу угорського уряду, інформують Патріоти України.
"Ми сподіваємось, що українська влада найближчим часом знайде злочинців та дізнається про мотиви їхнього вчинку. Очікуємо, що українська влада гарантуватиме безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві угорського МЗС.
Як стало відомо, у ніч на 4 лютого невідомі кинули пляшку з запалювальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатського союзу угорців, що розташований на Православній набережній в Ужгороді. У результаті було пошкоджено перше зовнішнє вікно та обгоріла рама.
Інцидент стався за два дні до офіційного візиту на Закарпаття верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберта Заньєра.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...