
Міністерство закордонних справ Угорщини закликало ввести спостережну місію ОБСЄ на території Закарпаття через напад на будівлю Закарпатського союзу угорців в Ужгороді. Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на прес-службу угорського уряду, інформують Патріоти України.
"Ми сподіваємось, що українська влада найближчим часом знайде злочинців та дізнається про мотиви їхнього вчинку. Очікуємо, що українська влада гарантуватиме безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві угорського МЗС.
Як стало відомо, у ніч на 4 лютого невідомі кинули пляшку з запалювальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатського союзу угорців, що розташований на Православній набережній в Ужгороді. У результаті було пошкоджено перше зовнішнє вікно та обгоріла рама.
Інцидент стався за два дні до офіційного візиту на Закарпаття верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберта Заньєра.
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...