"Наших б'ють!": Угорщина закликала направити місію ОБСЄ на Закарпаття через інцидент в Ужгороді

Як стало відомо, у ніч на 4 лютого невідомі кинули пляшку з запалювальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатського союзу угорців

Місія ОБСЄ. Ілюстрація:Українське радіо

Міністерство закордонних справ Угорщини закликало ввести спостережну місію ОБСЄ на території Закарпаття через напад на будівлю Закарпатського союзу угорців в Ужгороді. Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на прес-службу угорського уряду, інформують Патріоти України.

"Ми сподіваємось, що українська влада найближчим часом знайде злочинців та дізнається про мотиви їхнього вчинку. Очікуємо, що українська влада гарантуватиме безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві угорського МЗС.

Як стало відомо, у ніч на 4 лютого невідомі кинули пляшку з запалювальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатського союзу угорців, що розташований на Православній набережній в Ужгороді. У результаті було пошкоджено перше зовнішнє вікно та обгоріла рама.

Інцидент стався за два дні до офіційного візиту на Закарпаття верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберта Заньєра.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...