
Міністерство закордонних справ Угорщини закликало ввести спостережну місію ОБСЄ на території Закарпаття через напад на будівлю Закарпатського союзу угорців в Ужгороді. Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на прес-службу угорського уряду, інформують Патріоти України.
"Ми сподіваємось, що українська влада найближчим часом знайде злочинців та дізнається про мотиви їхнього вчинку. Очікуємо, що українська влада гарантуватиме безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві угорського МЗС.
Як стало відомо, у ніч на 4 лютого невідомі кинули пляшку з запалювальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатського союзу угорців, що розташований на Православній набережній в Ужгороді. У результаті було пошкоджено перше зовнішнє вікно та обгоріла рама.
Інцидент стався за два дні до офіційного візиту на Закарпаття верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберта Заньєра.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...