"Наследника быть не может, Путин никому не доверяет", - Боровой (відео)

Господар Кремля розуміє, що хто-небудь з його оточення, здасть і продасть його при першій же можливості.

Костянтин Боровой. Фото: скрін відео

У Росії немає і не буде жодних виборів - ні президентських, ні парламентських. Про це розповів російський політик Костянтин Боровой, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Буде імітація, а можливо і її не буде. Путіна можуть оголосити монархом або імператором. Є багато божевільних, напівбожевільних і реалістичних варіантів. Спадкоємця бути не може, тому що Путін нікому не довіряє, навіть найближчому оточенню.

Йому вдається утримувати їх конкурентну боротьбу, балансуючи між ними. Він прекрасно розуміє, що будь-який спадкоємець перше що зробить - це звалить всю провину на нього і все це закінчиться дуже сумно. Судом, трибуналом. Ніхто за Путіна нести відповідальність не хоче.

Путін зробив уже багато незворотних речей. В якійсь мірі він трохи довіряє абсолютно безвольно Меведєву. Той погодився виконувати роль петрушки на руці. І все, більше нікому.

Розуміє, що хто-небудь з його оточення, здасть і продасть його при першій же можливості. Цих вовченят він знає добре. Бачить же, як вони між собою ведуть себе, знищуючи без жодного жалю. Це вже боротьба не на життя, а на смерть", - зазначив Боровой.

"Критичний момент": Грант пояснив, на що Путін робить ставку у війні проти України

неділя, 3 березень 2024, 8:30

Полковник Великої Британії у відставці Глен Грант вважає, що Путін і далі буде робити ставку на виснаження України у війні, оскільки він вважає Захід надто слабким, щоб дати Києву потрібну допомогу. Таку думку він висловив в етері "Еспресо", передають ...

"Вирішив потестувати яйця Путіна": Андрусів пояснив, що стоїть за заявою Макрона Макрон про можливість відправки військ в Україну

неділя, 3 березень 2024, 8:28

"Макрон зробив дуже цікавий і несподіваний хід. Раптом він заявив про можливість відправки військ в Україну. Це здавалось божевіллям, і вой, який піднявся в ЄС, - черговий доказ цьому. Але несподівано Макрон не включив задню, і ніхто не заявив, що його...