Не було би щастя, але Путін допоміг: Россія діяльно і активно сприяє розширенню НАТО на схід, - політичний оглядач

Це так природно - об'єднати сили для відповіді підступному ворогу. Щоб одночасно гуртом - і назавжди.

25-й саміт держав – членів НАТО. Фото: vsr.mil.byЦікаву відповідь політичного оглядача Олександра Пасховера на виступ прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова щодо "підвищення градуса напруженості на континенті в разі прийняття Чорногорії в НАТО" пропонують увазі читачів Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости. Він пише:

"Албанія, Хорватія, Румунія, Чехія, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, Словенія, Словаччина і ось зараз на підході Чорногорія - вчорашні якщо не союзники, то вже точно не вороги РФ, це ті, хто за останні 12 років увійшов в блок НАТО. (Крім Чорногорії, процедура по цій країні тільки запущена.)

Ще є Грузія, яка б'є правою ногою в хвіртку НАТО. Але поки звідти лише одна відповідь - зайдіть завтра. А ще є Україна, яка б'є в двері НАТО двома ногами (хоча ще три роки тому це питання було внутрішньої дискусією, і не на користь НАТО). Україна б'є в двері НАТО, а звідти суцільні "стурбованості", або ж відповіді приблизно такого ж характеру, як і грузинам. Але все це справа часу.

І ось питання: А від кого всі ці албанії, хорватії, румунії, словаччини ховаються в НАТО? Хто так всіх їх за ці роки налякав? Мао Цзедун? Навуходоносор? Або хтось інший? А орден йому, цьому іншому, за сприяння розширення НАТО на схід ще не вручили?"

У Москві квіти з меморіалу Навальному рашисти під загрозою розправи віднімають та переносять до меморіалу Пригожину та "героїв СВО"

четвер, 29 лютий 2024, 2:35

У Москві прихильники ПВК Вагнер крадуть квіти, які росіян приносять до меморіалу російському опозиціонеру Олексію Навальному біля Луб'янки. Крім того, квіти переносять до меморіалу покійному главі ПВК Євгену Пригожину на Варварці. Про це пишуть росЗМІ....

Рашистські БТРи під час наступу на українські позиції на Донбасі синхронно підірвалися на мінах

четвер, 29 лютий 2024, 1:45

Дві бронемашини с десантом намагалися йти в наступ, але одночасно підірвалися на мінах. Тих, кому вдалося вижити, згодом знищили за допомогою дронів. Рота ударних БПЛА Strike Drones Company 47-ї окремої механізованої бригади у власному телеграм-каналі ...