Не дозволимо без загальної згоди ЄС: Грібаускайте атакувала "Північний потік" Путіна

Перш за все Європейський Союз повинен переконатися, що газопровід не порушує засад третього Енергетичного пакета.

Даля Грібаускайте. Фото:minval.az

Газопровід "Північний потік-2" не повинен бути побудований, поки Європейський Союз не переконається, що цей проект не утискає інтереси спільноти. Про це заявила президент Литви Даля Грібаускайте, передають Патріоти України з посиланням на Росбалт.

"Є звернення Литви та ще шести держав до Європейської комісії з проханням оцінити, чи не суперечить даний газопровід Енергетичному союзу, так як ми прийняли рішення про створення такого союзу, — чи не утискає він інтереси Європейського Союзу — як в області чесної конкуренції, так і в області прозорості, солідарності, згідно з реформами третього Енергетичного пакета.

Тому, думаю, питань дуже багато, і очевидно, що поки на них не буде відповіді, цей проект не повинен просуватися", — зазначила Грібаускайте.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...