"Не понимаю, за что": Путін заявив, що не знає, чому США ввели санкції проти Росії

Згадавши про обмежувальні заходи США стосовно РФ, російський президент не забув пропагандистську тезу про те, що Вашингтон витратив "мільярди доларів" на "державний переворот" в Україні.

Володимир Путін. Фото:usatoday.comПрезидент РФ Володимир Путін не розуміє, за що США ввели санкції щодо Росії. Про це він сказав американському телеканалу NBC в інтерв'ю, яке було записано 1-го та 2 березня і розшифровано на сайті Кремля, інформують Патріоти України.

"Ні, я не знаю", – заявив Путін у відповідь на запитання, чи знає він, чому введено санкції. Після цієї фрази російський президент згадав про Україну.

"Я можу тоді вам інше запитання поставити: а навіщо ви сприяли державному перевороту в Україні? Ну навіщо ви це зробили? Ви прямо, публічно визнали, що витратили на це мільярди доларів. Публічно ж ваші офіційні особи про це сказали. Навіщо підтримувати держперевороти, збройну боротьбу на території інших країн? Навіщо ви поставили ракетні системи вздовж наших кордонів?" – сказав він.

Путін запропонував "спокійно сісти, поговорити і розібратися". "От мені здається, що чинний президент (президент США Дональд Трамп – ред) цього хоче, але певні сили не дають цього зробити. Але ми до цього готові щодо будь-якого питання: і щодо ракетної проблематики, і щодо кіберпростору, і щодо боротьби з тероризмом. У будь-яку секунду. Але треба, щоб була готова американська сторона", – заявив президент РФ.

"Нашел фото моей стажировки в Германии": Втікач Азаров вдарився у ностальгію

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:00

"Беглый Азаров ударился в ностальгию. Узнаёте уже не юного Миколу Яновича в очках под фикусом? А вообще интересно: ориентировочно конец 1970-х (Азаров 1947 г.р.), а на стажировку его отправили в Западную Германию. То есть, связи с КГБ у Азарова ещё с т...

Блакитні мрії скреп?: Оцінка обсягів поставок та перспектив Т-90М у армії РФ (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 23:49

Корпорація "Уралвагонзавод" (УВЗ) 1 березня 2021 р. повідомила, що "відправила партію танків Т-90М до військ" та що "танк Т-90М розробки УКБТМ є найдосконалішим у родині Т-90 та найбільш пристосованим до дій в умовах сучасного бою, у т.ч. завдяки наявн...