"Не понимаю, за что": Путін заявив, що не знає, чому США ввели санкції проти Росії

Згадавши про обмежувальні заходи США стосовно РФ, російський президент не забув пропагандистську тезу про те, що Вашингтон витратив "мільярди доларів" на "державний переворот" в Україні.

Володимир Путін. Фото:usatoday.comПрезидент РФ Володимир Путін не розуміє, за що США ввели санкції щодо Росії. Про це він сказав американському телеканалу NBC в інтерв'ю, яке було записано 1-го та 2 березня і розшифровано на сайті Кремля, інформують Патріоти України.

"Ні, я не знаю", – заявив Путін у відповідь на запитання, чи знає він, чому введено санкції. Після цієї фрази російський президент згадав про Україну.

"Я можу тоді вам інше запитання поставити: а навіщо ви сприяли державному перевороту в Україні? Ну навіщо ви це зробили? Ви прямо, публічно визнали, що витратили на це мільярди доларів. Публічно ж ваші офіційні особи про це сказали. Навіщо підтримувати держперевороти, збройну боротьбу на території інших країн? Навіщо ви поставили ракетні системи вздовж наших кордонів?" – сказав він.

Путін запропонував "спокійно сісти, поговорити і розібратися". "От мені здається, що чинний президент (президент США Дональд Трамп – ред) цього хоче, але певні сили не дають цього зробити. Але ми до цього готові щодо будь-якого питання: і щодо ракетної проблематики, і щодо кіберпростору, і щодо боротьби з тероризмом. У будь-яку секунду. Але треба, щоб була готова американська сторона", – заявив президент РФ.

Резонанс тижня. Найкривавіший день 2020 року: Штаб ООС доповів про втрати захисників України на Донбасі протягом доби

понеділок, 20 січень 2020, 23:30

18 січня російські найманці 6 разів порушили режим "тиші". Від ворожих обстрілів один український військовослужбовець загинув, десятеро зазнали поранень/ повідомляють Патріоти України з посиланням на звіт штабу ООС. "Противник обстріляв наші позиції із...

Хіти тижня. Куди зникла дружина Путіна після розлучення і як вона виглядає сьогодні: Спливли таємниці колишньої першої леді Росії

понеділок, 20 січень 2020, 23:05

6 січня колишній першій леді Росії Людмилі Путіній виповнилося 64 роки. Як правильно називати сьогодні колишню дружину президента РФ: Путіна, Очеретна або Шкребньова? Як їй жилося з колишнім чоловіком і хто такий Артур Очеретний? Про це і не тільки в м...