Не усі поділяють оптимізм міністра Омеляна: Розкрито підступну тактику Росії в Керченській протоці (відео)

"Часткове розблокування" протоки - це повернення до тактики, яку росіяни використовували ще раніше із метою економічного придушення українських портів.

Росія зовсім не пішла на "поступки", а тільки прикидається. Ілюстрація: соцмережі.

Росія була змушена розблокувати прохід в Азовське море через Керченську протоку, але при цьому не відмовилася від тактики економічного придушення українських портів. Таку думку висловила журналістка Лариса Волошина. Вона наголосила, що не поділяє оптимізму уряду щодо російських поступок, передають Патріоти України.

"Сьогодні з'явилося повідомлення про те, що Азовське море нібито частково розблоковане. Виходячи з цього повідомлення, входу до Азовського моря очікували 17 суден, а в українських портах Маріуполя і Бердянська очікували виходу 9 суден", - зазначила вона.

"Треба розуміти, що Росія ніколи повністю не блокувала ці порти, вона робила затримки, іноді на кілька днів, а то й на тиждень, на так звані перевірки", - пояснила Волошина. Журналістка прокоментувала заяву міністра інфраструктури Володимира Омеляна про те, що Росія продовжує оглядати кораблі, які йдуть в українські порти і виходять із них, але не затримує, а пропускає їх через Керченську протоку.

"Мене дивує це оптимістичне бачення Омеляна в тому плані, що це є частковим розблокуванням. Це не часткове розблокування, це тактика, яку РФ використовує з початку весни. Цю тактику західні експерти називають економічним придушенням, економічними санкціями Росії проти України", - заявила Волошина.

Джерело: Обозреватель

У Путіна особливий план: Армія РФ може почати великий наступ на Україну під час саміту НАТО, - Atlantic Council

середа, 24 квітень 2024, 17:50

Росія розпочала свою третю велику хвилю мобілізації в очікуванні майбутньої весняно-літньої кампанії. Президент Росії Володимир Путін 31 березня підписав указ про початок чергового призову на строкову військову службу, встановивши плановий показник до ...

"Камыш горит" - нарешті долетіло": У Маріупольському районі завдано удару по скупченню офіцерів РФ

середа, 24 квітень 2024, 17:30

У Маріупольському районі прилетіло по скупченю російських офіцерів, є двох- та трьохсоті. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України. За його слова, влучання сталося у ніч проти 24 квітня у с. Бабах-Тарама. ...