Не усі поділяють оптимізм міністра Омеляна: Розкрито підступну тактику Росії в Керченській протоці (відео)

"Часткове розблокування" протоки - це повернення до тактики, яку росіяни використовували ще раніше із метою економічного придушення українських портів.

Росія зовсім не пішла на "поступки", а тільки прикидається. Ілюстрація: соцмережі.

Росія була змушена розблокувати прохід в Азовське море через Керченську протоку, але при цьому не відмовилася від тактики економічного придушення українських портів. Таку думку висловила журналістка Лариса Волошина. Вона наголосила, що не поділяє оптимізму уряду щодо російських поступок, передають Патріоти України.

"Сьогодні з'явилося повідомлення про те, що Азовське море нібито частково розблоковане. Виходячи з цього повідомлення, входу до Азовського моря очікували 17 суден, а в українських портах Маріуполя і Бердянська очікували виходу 9 суден", - зазначила вона.

"Треба розуміти, що Росія ніколи повністю не блокувала ці порти, вона робила затримки, іноді на кілька днів, а то й на тиждень, на так звані перевірки", - пояснила Волошина. Журналістка прокоментувала заяву міністра інфраструктури Володимира Омеляна про те, що Росія продовжує оглядати кораблі, які йдуть в українські порти і виходять із них, але не затримує, а пропускає їх через Керченську протоку.

"Мене дивує це оптимістичне бачення Омеляна в тому плані, що це є частковим розблокуванням. Це не часткове розблокування, це тактика, яку РФ використовує з початку весни. Цю тактику західні експерти називають економічним придушенням, економічними санкціями Росії проти України", - заявила Волошина.

Джерело: Обозреватель

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...