"Нехай вже йде на заслужену пенсію": Навальний анонсував всеросійську акцію протесту в день народження Путіна

Символіка акції - прапор Росії, вимоги - політична конкуренція і допуск Навального та інших кандидатів до виборів президента РФ.

Олексій Навальний. Фото:argumentua

Олексій Навальний анонсував пікети в 80 містах Росії і мітинги в Москві та Петербурзі 7 жовтня. Відмову московської влади в узгодженні мітингу Навальний називає незаконною. Про це пише DW, передають Патріоти України.

Штаби Навального в 80 містах організують пікети, а головний захід пройде на Марсовому полі в Санкт-Петербурзі, зазначено в блозі політика. У Москві була подана заявка на мітинг на Пушкінській площі, влада міста її відхилила, не запропонувавши альтернативного майданчика.

Цю відмову Навальний назвав незаконною: "А значить знову в повній відповідності з постановою Конституційного суду Росії ми виходимо на Тверську о 14.00 як на санкціонований і повністю легальний захід. Будь-яка точка Тверської вулиці від Пушкінської до Манежної. Хочете - стійте, хочете - йдіть, хочете - лежіть, хочете - співайте".

Символіка акції - прапор Росії, вимоги - політична конкуренція і допуск Навального та інших кандидатів на вибори.

"Бруквяний професор Путін нехай почує це і йде вже на заслужену пенсію. Він був при владі 18 років, цього достатньо", - сказано в блозі опозиціонера. Як відомо, 7 жовтня - день народження російського президента Володимира Путіна, йому виповниться 65 років.

Навальний і його соратник Леонід Волков 2 жовтня були заарештовані на 20 діб "за неодноразові порушення організації проведення мітингів і демонстрацій".

Хіти тижня. Несподівано: Єврокомісія подала на Угорщину в суд через закон про освіту

неділя, 17 грудень 2017, 11:30

Закон передбачає посилення правил для університетів з країн, що не входять в ЄС, змушуючи їх до закриття, якщо вони не мають двосторонньої угоди з країною походження. Єврокомісія вирішила позиватися в Суді ЄС до Угорщини через її змінений закон про осв...

Хіти тижня. "Вывсеврете": У Кремлі відреагували на визнання Гаагою війни між Україною і РФ

неділя, 17 грудень 2017, 10:30

Гаазький трибунал оприлюднив нові висновки про безчинства Росії в Криму і на Донбасі. Росія не буде оскаржувати висновки Гаазького трибуналу щодо визнання фактів прямого військового протистояння між арміями України та Росії на Донбасі. Про це заявив жу...