Невблаганний кум: Медведчук розповів про зустріч з Путіним і переговори щодо українських моряків (відео)

Віктор Медведчук наголосив, що попри складні стосунки нинішньої влади України з російським керівництвом, особисто він буде і надалі підтримувати контакти.
Віктор Медведчук. Фото: Рейтерс.

Лідер проросійського руху "Український вибір", голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук заявив, що нещодавно зустрічався з президентом РФ Володимиром Путіним, з яким обговорив ряд українських питань, зокрема, звільнення моряків. Про це він розповів в ефірі телеканалу "Росія-1", коментуючи слова Путіна про те, що він прилітав до Москви з варіантами обміну українських моряків, передають Патріоти України.

За словами Медведчука, така зустріч відбулася кілька днів тому. "Я зустрічався з президентом Росії з питання не обміну, а звільнення українських моряків, оскільки це питання зараз актуальне не лише в Україні, але й в усьому світі", - сказав кум Путіна.

При цьому він зазначив, що конкретний процес щодо звільнення українських моряків може початися лише після завершення слідства у судових процедур, як це було з Надією Савченко та іншими політв’язнями у Росії.

Медведчук додав, що буде і надалі проводити переговори з цього питання. На питання ведучої, про що ще Медведчук спілкується з Путіним, як "єдиний спільний міст" між Україною і Росією, той відповів, що обговорювали і багато інших питань, зокрема, питання припинення бойових дій на Донбасі. Медведчук наголосив, що попри складні стосунки нинішньої влади України з російським керівництвом, особисто він не припиняє переговорний процес і буде надалі підтримувати контакти.

На уточнююче питання, чи робить він це за дорученням Порошенка, Медведчук відповів, що не за дорученням, а на прохання. "В першу чергу я це роблю по проханню, а не за дорученням президента Порошенка. І я це роблю, бо це у моїх інтересах, і в інтересах моєї країни...тим більше, що я можу це робити", - сказав він. На його думку, навряд хтось в Україні буде проти цього.

"Відірвало дупу" в буквальному сенсі: Що відомо про колаборанта, який постраждав внаслідок вибуху в Мелітополі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:59

Внаслідок ранкового вибуху в Мелітополі постраждав колаборант Олег Шостак. Про це повідомляє РІА "Мелітополь", передають Патріоти України. Він очолює так званий «департамент зі зв’язків із громадськістю у військово-цивільній адміністрації» Запорізької ...

ЗСУ ліквідували багато офіцерів: Окупанти призначають курсантів командирами підрозділів

п’ятниця, 12 серпень 2022, 11:44

За понад 5 місяців повномасштабної війни захисники України знищили велику кількість російських офіцерів вищої та середньої ланки. Втрати серед окупантів є настільки великими, що Кремлю довелося відправляти на війну всі боєздатні підрозділи, а також фор...