"Ніколи в ООН так не ганьбили постійного члена РБ", - посол України про кримську поразку Росії

У Кремлі є над чим замислитися...

Володимир Єльченко. Фото: соцмережі.

«Наджорстка» вийшла резолюція Генасамблеї ООН про порушення Росією прав людини в окупованому Криму. Таку оцінку документу дав на своїй сторінці в Twitter постійний представник України в ООН Володимир Єльченко, передають Патріоти України.

"Зарано підсумовувати але 1.Наджорстка резолюція проти мілітаризації РФ Криму і Азова. Ніколи в ООН так не ганьбили постійного члена РБ. 2.Найсильніша резолюція про порушення РФ прав людини в Криму. 3. Новий пункт порядку денного, який триматиме за горло агресора. Непогано вийшло", - написав він.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...