
Очільник МЗС Росії Сергій Лавров дезавуював заяву президента РФ Володимира Путіна щодо введення миротворців ООН на лінію зіткнення на Донбасі, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.
Так, він сказав на брифінгу в Москві за підсумками переговорів з очільником МЗС Франції Жан-Івом Ле Дріаном, що з ініціативою виступив президент РФ, але він хотів би уточнити деталі. За його словами, мета її - домогтися суворого виконання Мінських домовленостей, де записано, що контроль над кордоном України буде передано тільки після виконання політичних домовленостей.
«Це не сили ООН, це саме місія зі сприяння охороні спостерігачів ОБСЄ. Вона перебуває у повній відповідності з логікою Мінських домовленостей», - сказав Лавров.
Він додав, що РФ «давно порушувала питання», щоб озброїти спостерігачів СММ, але у ОБСЄ немає досвіду збройних місій, а у ООН є.
«Наша пропозиція полягає в тому, щоб спостерігачі ОБСЄ сумлінно, чітко і ефективно виконували спостереження за реалізацією Мінських домовленостей, давайте надамо їм збройну охорону, склад якої буде визначено сторонами конфлікту - Києвом, Донецьком і Луганськом» - сказав він.
При цьому він заявив, що пропозиція України розмістити миротворців на кордоні з РФ не відповідає Мінську-2.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...