Новий уряд Німеччини і російська агресія проти України: Розклад сил

Німеччина не відмовляється від «Північного потоку-2» і цього місяця анексований Крим відвідають деякі депутати Бундестагу.

Гайко Маас. Фото: РБК.

Німеччина розраховує на поступове відновлення діалогу з Росією, незважаючи на її конфлікт із західними країнами. Про це заявив німецький міністр закордонних справ у створеному після тривалої коаліціади уряді ФРН Гайко Маас, передають Патріоти України із посиланням на "Радіо Свобода".

Такі заяви лунають на тлі продовження скандалу з хімічною атакою на території Великої Британії, продовження агресії Росії проти України, та на тлі того, що Німеччина не відмовляється від «Північного потоку-2» і цього місяця анексований Крим відвідають деякі депутати Бундестагу. Президент України Петро Порошенко через тиждень поїде до Берліна для переговорів із канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Наскільки надійним союзником України є ФРН? Про це у програмі «Ваша Свобода» говорили керівник представництва Фонду Генріха Бьолля у Києві Сєргєй Сумлєнний, політолог, експерт з міжнародних питань, професор КНУ імені Тараса Шевченка Григорій Перепелиця та експерт з енергетичних питань Валентин Землянський. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із їхніми міркуваннями, переглянувши відеосюжет.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...