Новий уряд Німеччини і російська агресія проти України: Розклад сил

Німеччина не відмовляється від «Північного потоку-2» і цього місяця анексований Крим відвідають деякі депутати Бундестагу.

Гайко Маас. Фото: РБК.

Німеччина розраховує на поступове відновлення діалогу з Росією, незважаючи на її конфлікт із західними країнами. Про це заявив німецький міністр закордонних справ у створеному після тривалої коаліціади уряді ФРН Гайко Маас, передають Патріоти України із посиланням на "Радіо Свобода".

Такі заяви лунають на тлі продовження скандалу з хімічною атакою на території Великої Британії, продовження агресії Росії проти України, та на тлі того, що Німеччина не відмовляється від «Північного потоку-2» і цього місяця анексований Крим відвідають деякі депутати Бундестагу. Президент України Петро Порошенко через тиждень поїде до Берліна для переговорів із канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Наскільки надійним союзником України є ФРН? Про це у програмі «Ваша Свобода» говорили керівник представництва Фонду Генріха Бьолля у Києві Сєргєй Сумлєнний, політолог, експерт з міжнародних питань, професор КНУ імені Тараса Шевченка Григорій Перепелиця та експерт з енергетичних питань Валентин Землянський. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із їхніми міркуваннями, переглянувши відеосюжет.

У "РДК" заявили, що знову проникли до Росії

понеділок, 29 травень 2023, 22:09

Представники "Російського добровольчого корпусу" заявили, що в черговий раз перейшли державний кордон Росії. "Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх черговим успішним переходом "дірявого" державного кордону", - ...

"Тут все плохо. Совсем": Окупант скаржиться на важку ситуацію на позиціях (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 22:00

Ще один російський окупант, якого країна-агресор відправила воювати в Україну, поскаржився, що у армії РФ на фронті "не все добре", як, ймовірно, розповідають пропагандисти. Він розповів, що російські війська зазнають втрат, а захисники України щільно ...