Новин мало, але вони дуже важливі, - політолог Олег Пономар

Президент США, слідом за Кубою, налагоджує співпрацю з ще однією прорадянською країною - Барак Обама вирушив з візитом до В'єтнаму.

Барак Обама прилетів зміцнювати в'єтнамський плацдарм. Фото: Reuters.

На календарі понеділок, і починається останній тиждень весни. Новин сьогодні мало, але вони становлять великий інтерес. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці пише політолог Олег Пономар, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За його словами, головна новина прийшла з Сполучених Штатів. Президент Обама вирушив до В'єтнаму, який довгий час вважався прорадянською державою, однак зараз зробив маневр в сторону Штатів, і це черговий ніж в спину.

Скоро В'єтнам стане військовим союзником США, і Обама сьогодні буде обговорювати питання, пов'язане з поставками зброї в цю країну. Зброя необхідна В'єтнаму для стримування Китаю. Крім цього, Обама буде обговорювати і торгове співробітництво.

Ще одна новина прийшла з Сирії - антіасадівська опозиція більше не має наміру брати участь в переговорах, і хмари над режимом Асада згущуються.

Подія в Україні - сьогодні до Києва приїде глава митниці США, і буде підписано угоду про співпрацю митних відомств України та Штатів

Крим перетворили на "прохідний двір": Експерт розповів, коли чекати на руйнівні удари по Кримському мосту

субота, 25 травень 2024, 8:05

Влітку Кримський міст отримає критичні ушкодження. Для цього потрібні відповідні умови, і зараз вони формуються. Про це у коментарі "РБК-Україна" сказав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко. "Над півостровом Крим ...

Грандіозний за результативністю тиждень атак на Крим: Які важливі цілі уразили ракети ATACMS (карта)

субота, 25 травень 2024, 7:58

Американські ракети за тиждень уразили низку важливих цілей у Чорному морі та на Східній ділянці фронту. Передові комплекси ППО армії РФ не впоралися із завданням: вибухи чула низка кримських міст. Фокус з'ясував, на що здатна точна зброя в руках ЗСУ т...