Очільниця МОЗ Уляна Супрун на зустрічі з Елтоном Джоном звернулась до британця з особистим проханням

Глава міністерства зазначила, що говорила з культовим британським співаком про трансформацію системи охорони здоров`я.

Уляна Супрун під час зустрічі з Елтоном Джоном. Фото:facebook

Виконувач обов`язків міністра охорони здоров`я Уляна Супрун зустрілася з відомим співаком Елтоном Джоном під час його візиту до України і попросила про допомогу. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Ми говорили про трансформацію системи охорони здоров`я", - зазначила вона у мережі. "Попросила також допомогти на міжнародному рівні відстоювати права українців, які перебувають на окупованих територіях, і вимагати належної медичної допомоги та звільнення бранців Кремля, яких утримують за політичними мотивами", - повідомила керівник МОЗ.

Супрун зазначила, що "зараз ми як ніколи потребуємо підтримки міжнародної спільноти". "Українці, які живуть на окупованих територіях та перебувають у в`язницях РФ, не мають шансу отримати медичні послуги", - наголосила вона.

За словами Супрун, "на території Криму МОЗ РФ заборонило замісну підтримувальну терапію для пацієнтів, внаслідок чого вони починають знову вживати наркотики, що призводить до передозувань та самогубств".

Керівниця МОЗ також повідомила, що британський рок-музикант "став клієнтом першого в Україні неприбуткового медичного центру "100% життя", який відкрила в Києві пацієнтська організація Мережа ЛЖВ" ( людей, які живуть із ВІЛ/СНІД - ред. ).

"Центр надаватиме медичну допомогу нової для України якості, як ВІЛ-позитивним пацієнтам, (так і) людям з груп ризику, а також всім іншим киянам", - уточнила Супрун.

За її словами, це інклюзивний простір, де в центрі уваги буде пацієнт. "Тут працюють лікарі сімейної практики, тож можна підписати декларацію зі своїм сімейним лікарем. Також є вузькі спеціалісти й можливість здати різні категорії аналізів", - додала Супрун.

ЗСУ отримали велику перемогу на Донбасі: Стали відомі подробиці

понеділок, 20 серпень 2018, 11:38

Підрозділи 24-ї ОМБр ім. короля Данила Збройних сил України спільно з ротою глибинної розвідки окремого розвідувального батальйону витіснили російські окупаційні війська на Донбасі, тим самим просунувшись на кілька кілометрів вперед. Про це на своїй ст...

"На этой неделе также мы обязательно узнаем вердикт присяжных по делу Манафорта", - Олег Пономар

понеділок, 20 серпень 2018, 8:43

"Конечно, военный парад в Киеве на День независимости Украины. Наша армия и наши военные - наша гордость, наша любовь, наша защита. Будем смотреть парад, будем поддерживать нашу новую армию новой Украины, будем наблюдать как плющит от парада врагов. На...