Один танковий кидок до Петербургу: В Естонії побудували гігантську базу для підрозділів сил НАТО

Потужності розраховані на кратне збільшення числа військовослужбовців з інших держав Альянсу.

В Эстонии построили гигантскую базу для размещения сил НАТО

У найменшій балтійській республіці події приділяють велике значення, зазначають Патріоти України.

«Комплекс (на військовій базі НАТО в Тапа - ред.) Урочисто відкриє міністр оборони Юрі Луйк разом з представником Сил оборони Естонії і представником союзників. До комплексу входять 20 будівель та споруд, в тому числі три казарми, їдальня, навчальні приміщення і допоміжні будівлі. Площа комплексу складе 38 000 квадратних метрів », - йдеться в повідомленні.

Нові казарми побудовані виходячи з сучасних вимог і з урахуванням потреб сучасних солдатів. У кожній казармі - 300 спальних місць та 30 робочих місць. В одній з казарм знаходяться побутові та навчальні приміщення, а також кімнати для зберігання спорядження та його обслуговування.

Їдальня розташовується на площі 5500 квадратних метрів і є однією з найбільших в країнах Балтії. Вона здатна нагодувати в день 3200 чоловік.

Вартість робіт склала 43 млн євро. На базі в Тапа базуються, крім військовослужбовців Першої піхотної бригади Сил оборони Естонії, також бойова батальйонна група НАТО у складі 1200 осіб. До її складу входять солдати і офіцери з Великобританії і Франції.

Не*** шастать: Латвія планує відмовитися від російської мови як другої іноземної у школах

понеділок, 22 квітень 2024, 8:22

У Латвії готуються ухвалити рішення про поступовий відхід від російської мови як другої іноземної в освітніх закладах. Про це пише Delfi, передають Патріоти України. Зазначається, що наразі російську мову викладають як другу іноземну майже в половині л...

Посол Данії уточнив, коли Україна отримає F-16, обіцяні королівським урядом

понеділок, 22 квітень 2024, 8:05

Україна точно отримає від Данії винищувачі F-16 уже влітку цього року. Про це заявив посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен в інтерв'ю Ми - Україна.