"Окупований Крим треба повертати, а не продавати": Логвинський про заяву Хакамади щодо Криму

Політик впевнений, що жодної контрибуції не вистачить аби компенсувати збитки анексії.

Окупований Крим треба повертати, а не продавати, приймаючи від РФ контрибуцію. Купити можна лише "продані" речі, а півострів виявився "відібраним розбійницьком шляхом". Про це заявив депутат від "Народного фронту", віце-президент Європейської народної партії в Парламентській асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський, повідомляють Патріоти України.

Так нардеп прокоментував заяву російського політика Ірини Хакамади, яка запропонувала "купити" в України анексований Крим.

“Давайте разделим вопрос на две составляющие. Первое: в праве предусмотрено, что когда нельзя вернуть объект в натуральном виде, тогда может быть компенсация. Другой вопрос: мы разве что-то продавали? У нас что-то украли, что-то, что не поменяло свой статус и это надо вернуть в том объеме и в том виде, в котором оно было отобрано у нас разбойным путем. Но вместе с этим наша страна с нападением на Крым получила огромные убытки: имущество, которое уже сейчас не подлежит возврату, те недра, которые использует сегодня оккупант – это все потребует компенсации со стороны России за экономическую дестабилизацию Украины. И это все России придется возместить”, – підкреслив Логвинський.

Раніше в інтерв'ю “Новой газете” російський політик Ірина Хакамада заявила, що вважає дії Росії щодо Криму анексією та запропонувала "купити" в України півострів, виплативши відповідну контрибуцію.

Путін переконаний, що Захід слабкий: Курносова пояснила, чи є в Кремля план Б

п’ятниця, 18 липень 2025, 23:25

Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...

Мерц висловив сумнів у тому, що Україна вступить в ЄС до 2034 року

п’ятниця, 18 липень 2025, 22:14

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...