​Ось чому Шустер вигнав Лещенка з ефіру: журналіст підготував документи, які викривають Тимошенко

Жінка, яка, згідно останньої декларації, живе на невеличку депутатську зарплатню, смертельно боїться зустрічатися з колегою по парламенту в ефірі, а той вже підготував документи для розслідування темних справ «леді Ю».

Нардеп від БПП Сергій Лещенко готовий передати тимчасовій слідчій комісії у ВР документи, які підтверджують причетність Юлії Тимошенко до створення офшорних компаній та фінансування політиків з рахунків цих компаній, у разі створення такої ТСК, зазначають Патріоти України.

Про це нардеп заявив УП, коментуючи ситуацію, що склалася в ефірі Шустер Live, коли нардепа "попросили залишити ефір" через те, що участь в ефірі братиме Юлія Тимошенко, яку він нібито буде "тролити".

Як зазначив Лещенко, йому повідомили, що він має піти з ефіру, оскільки Тимошенко ставить вимогу, щоб він не був присутній на ефірах під час її виступів.

"Пояснення - тому що я почну розповідати про те, ким є Юлія Тимошенко насправді: про її офшори, про її відкати на рахунки Лазаренка, про її спроби розділити владу з Януковичем на 20 років".

Зокрема, у своєму виступі Лещенко зазначив, що питання причетності політиків до офшорних компаній стало частиною української політики "з подачі Юлії Тимошенко, яка заснувала компанію на Кіпрі у 1992 році, а гроші з цього офшора пішли на рахунки Лазаренка, а потім - у політику".

Лещенко зазначив, що після того, як гостьовий редактор 3s.tv попросив його піти, він "не міг вчепитися в крісло" й залишитися у студії, оскільки йдеться не про громадське телебачення, а про приватний канал, власники якого мають право визначати коло учасників ефірів.

У свою чергу телеканал Савіка Шустера 3s.tv після інциденту поширив допис гендиректора каналу Павла Єлізарова, який зазначив, що Лещенко був запрошений лише на один блок програми – про призначення генпрокурора, а залишити ефір його попросили нібито тому, що наступним ішов блок щодо ціни газу та комунальних тарифів, до якого Лещенко не має стосунку.

Нардеп розповів, скільки коштує утримання державної дачі, куди переїхав Зеленський (документ)

середа, 12 серпень 2020, 12:45

Своїх власних тисяч квадратних метрів житла Зеленським виявилося замало і вони вирішили мешкати за народні гроші. "Когось це шокує, хтось скаже - я так і знав. Але справи наступні, дорогі українці. Президент Зеленський, який, згідно з його відкритою е-...

"Скидати Лукашенка йому не з руки, залишати теж недобре": Гордон розповів про величезну ненависть Путіна до Бацьки

середа, 12 серпень 2020, 12:30

Журналіст звернув увагу на два варіанти білоруського сценарію, які можуть бути вигідні президенту РФ. Український журналіст Дмитро Гордон вважає, що президент Росії Володимир Путін ненавидить білоруського главу Олександра Лукашенка, через те, що він по...