Під Києвом побили журналіста, який знімав сюжет про незаконний видобуток піску (відео)

За нанесення тілесних ушкоджень оператору інформаційного порталу "Стопкор" зловмисник може позбутися волі на строк до п'яти років.

Журналіст "Стопкору" постраждав від  нападника. Фото: Укрінформ.

Прокуратура повідомила про підозру чоловікові, який 28 жовтня напав на оператора інформаційного порталу "Стопкор". Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

28 жовтня в село Шпитьки Києво-Святошинського району журналісти інформаційного порталу "Стопкор" прибули для зйомок відеосюжету щодо незаконного видобутку піску.

Під час проведення слідчих дій в кримінальному провадженні за фактом незаконного видобутку піску чоловік, який спостерігав за роботою правоохоронців, напав на оператора і завдав йому тілесних ушкоджень.

Прокуратура кваліфікувала дії нападника за ч. 2 ст. 345-1 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо журналіста). Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Зловмиснику загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Вже щось добре палає: У Москві скаржаться на атаку безпілотників на столичний регіон РФ

вівторок, 28 липень 2026, 6:05

На світанку у вівторок, 28 липня, російська влада заявила про атаку безпілотників, які нібито "летіли на Москву", передають Патріоти України з посиланням на мера Москви Сергія Собяніна. Спочатку Собянін повідомив про 12 нібито збитих безпілотників, які...

Проросійським українофобам "перекрили кисень": Почаївській лаврі дали місяць на нівеляцію з в’язкив з РПЦ

понеділок, 27 липень 2026, 21:32

Десятиріччями Московський патріархат спрямовував в другу за віком Лавру України насельників зі стійкими проросійськими поглядами, аби "оберігати" святиню від національно свідомих православних Західної України. Часто-густо українська мова прочан тут виклик