У Києві охоронці медичного університету ім. Богомольця на очах у людей побили журналіста, який знімав документальний фільм про страйк, і відібрали його речі і документи. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє "Слідство.Інфо", передають Патріоти України.
За словами студентки Катерини Павловської, він запитав у охорони одного з незаконно забарикадованого корпусу вузу, як потрапити в університет і чому занять досі немає.
"Охорона затягла його в приміщення через вікно і стала бити ногами. На вимогу активістів і студентів припинити побиття - закрила вікно шторами. Навіть прибуття екіпажу поліції не зупинило знущання, Яценка продовжували безжально бити", - додала студентка.
Приблизно через 40 хвилин чоловіка відпустили, але відібрали документи, рюкзак з телефоном і фотоапаратом і розчавили окуляри.
Як відомо, 20 лютого одночасно в усіх медичних установах України було розпочато обов'язкове тестування майбутніх лікарів-стоматологів. Студенти НМУ ім. Богомольця здати іспит не змогли. Керівництво вишу пояснило, що представники Центру тестування при Міністерстві охорони здоров'я не з'явилися на іспит. За зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонив від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створив комісію, яка повинна вивчити ситуацію, що склалася.
Після цього студенти і трудовий колектив медуніверситету оголосили безстроковий страйк, а МОЗ закликав не піддаватися на провокації і не зривати навчальний процес.
Дослідження КМІС показало, що незважаючи на війну, більшість українців продовжують відчувати себе щасливими. Але порівняно з 2021 роком, рівень щастя знизився. Про це заявив гендиректор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто в ...
Міноборони нагадує, що військовозобов'язаним громадянам, які до 4 травня 2024 року були визнані обмежено придатними до військової служби, необхідно повторно пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) до 5 червня поточного року. Вимога передбачена Законом...