Після смерті "товаришів": Російські військовослужбовці масово пишуть рапорти на звільнення, - розвідка

Зросла і кількість тих, хто вирішив дезертирувати.

Ілюстрація: ЖЖ

Розвідка повідомляє, що з 18 по 20 квітня на Донбасі 10 росіян загинули, 13 отримали поранення. 19 військовослужбовців РФ написали рапорти на звільнення, висловивши недовіру командиру. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Як зазначається, враховуючи небезпеку участі в активних бойових діях і поступове розуміння невідворотності покарання за вчинення військових злочинів на тимчасово окупованих територіях сходу України, зазначаються факти масового звільнення військовослужбовців у частинах і з'єднаннях 1 АК ЗС РФ.

Встановлено, що 19 квітня висловили недовіру командирові батальйону і написали рапорти на звільнення з військової служби з подальшим поверненням до Росії 19 військовослужбовців 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК ЗС РФ", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначається, що розвідкою зафіксовані чергові втрати військовослужбовців 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК НД РФ, що діяли в складі диверсійно-розвідувальних груп. Зокрема, у період з 18 по 20 квітня на Донеччині загинули 10 і отримали поранення 13 російських військовослужбовців.

Бідна Юля, або "Дєвочка" Мендель vs журналісти: Ветеран української журналістики подав до суду на речницю Зеленського

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:12

Журналіст Данило Яневський подав до суду скаргу на слідчого, який відмовляється розглядати його заяву про протидію журналістській діяльності з боку речниці глави держави Юлії Мендель. Про це Яневський повідомив у Facebook, , зазначають Патріоти України...

Хіти тижня. "Формула Кондратюка": Відомий теледіяч озвучив свій рецепт щодо урегулювання конфлікту на Донбасі

вівторок, 15 жовтень 2019, 23:05

Всі інші формули щодо даного питання - від прохіндеїв від політики або неуків. Відомий продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю громадянською позицією, висловив на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" свою думку щодо "формули Штайнмаєра". Патріоти Україн...