Після смерті "товаришів": Російські військовослужбовці масово пишуть рапорти на звільнення, - розвідка

Зросла і кількість тих, хто вирішив дезертирувати.

Ілюстрація: ЖЖ

Розвідка повідомляє, що з 18 по 20 квітня на Донбасі 10 росіян загинули, 13 отримали поранення. 19 військовослужбовців РФ написали рапорти на звільнення, висловивши недовіру командиру. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

Як зазначається, враховуючи небезпеку участі в активних бойових діях і поступове розуміння невідворотності покарання за вчинення військових злочинів на тимчасово окупованих територіях сходу України, зазначаються факти масового звільнення військовослужбовців у частинах і з'єднаннях 1 АК ЗС РФ.

Встановлено, що 19 квітня висловили недовіру командирові батальйону і написали рапорти на звільнення з військової служби з подальшим поверненням до Росії 19 військовослужбовців 6 окремого мотострілецького полку (Стаханов) 2 АК ЗС РФ", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, зазначається, що розвідкою зафіксовані чергові втрати військовослужбовців 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК НД РФ, що діяли в складі диверсійно-розвідувальних груп. Зокрема, у період з 18 по 20 квітня на Донеччині загинули 10 і отримали поранення 13 російських військовослужбовців.

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...

Хіти тижня. "Кримхана": На окупований півострів тягнуть "ТОРи"

п’ятниця, 19 липень 2019, 10:00

Росіяни привезли до окупованого Севастополя зенітні установки "ТОР-2М", якими воювали у Грузії, Україні та Сирії. ЗРК "ТОР-2М" це бойова машина на гусеничному шасі. Призначена для ураження повітряних цілей - літаків і вертольотів, а також протирадіолок...