"Поки ми можемо продовжувати капостити, ми залишаємося важливим гравцем на міжнародній арені", - Бєлковський про стратегію Путіна

Причиною імовірного втручання Росії у вибори американського президента були "хаотизація" і демонстрація неспроможності традиційних політичних інститутів.

Станіслав Бєлковський. Фото: соцмережі.

Президент РФ Володимир Путін просуває на міжнародній арені концепцію хаосу. Таку думку російський політолог Станіслав Бєлковський висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

"Сучасну Російську Федерацію можна назвати "імперією хаосу", тому що те, що вона збирається поставити як систему зразків навколишньому світу (всьому світу), – це саме хаос, це виклик американськоцентричному світопорядку", – сказав він.

Політолог уважає, що "хаотизація" і демонстрація неспроможності традиційних політичних інститутів були причиною імовірного втручання Росії у вибори президента США 2016 року. "Річ не в національних інтересах, а саме в хаотизації; в демонстрації того, що ми завжди можемо так напакостити в навколишньому світі, що жоден Євросоюз і навіть жодні Сполучені Штати з нами не впораються. І поки ми можемо продовжувати пакостити, ми залишаємося важливим гравцем на міжнародній арені, як би до нас не ставилися", – зазначив Бєлковський.

За його словами, Путін не випадково "з напівнесвідомою заздрістю" висловлюється про лідера КНДР Кім Чен Ина. "Здавалося б, жодних ресурсів у чувака немає, а як уміє залякувати весь світ, усе людство", – сказав політолог.

Війна не закінчена: Фельгенгауер розшифрував криваве послання Кремля Зеленському

середа, 19 лютий 2020, 8:41

Бій під Золотим, що почався вранці вівторка 18 лютого, - це не наступ на Україну, а політичний тиск Кремля на президента Володимира Зеленського. Про це написав військовий аналітик Павло Фельгенгауер. На його думку, Москві могли не сподобається останні...

Хіти тижня. "Израиль не ждал доброго дядю из-за океана или мамку Меркель. Это пример для Украины", - Флінт

середа, 19 лютий 2020, 7:50

"Я не случайно поставил статью про Израиль и его 8-е по мощи место в мире. Прежде всего это пример для Украины. И сейчас я скажу то, что будет многим очень неприятно. Не желаете читать - милости просим, можете покинуть ленту. Но сказать это необходимо"...