"Поки ми можемо продовжувати капостити, ми залишаємося важливим гравцем на міжнародній арені", - Бєлковський про стратегію Путіна

Причиною імовірного втручання Росії у вибори американського президента були "хаотизація" і демонстрація неспроможності традиційних політичних інститутів.

Станіслав Бєлковський. Фото: соцмережі.

Президент РФ Володимир Путін просуває на міжнародній арені концепцію хаосу. Таку думку російський політолог Станіслав Бєлковський висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", передають Патріоти України.

"Сучасну Російську Федерацію можна назвати "імперією хаосу", тому що те, що вона збирається поставити як систему зразків навколишньому світу (всьому світу), – це саме хаос, це виклик американськоцентричному світопорядку", – сказав він.

Політолог уважає, що "хаотизація" і демонстрація неспроможності традиційних політичних інститутів були причиною імовірного втручання Росії у вибори президента США 2016 року. "Річ не в національних інтересах, а саме в хаотизації; в демонстрації того, що ми завжди можемо так напакостити в навколишньому світі, що жоден Євросоюз і навіть жодні Сполучені Штати з нами не впораються. І поки ми можемо продовжувати пакостити, ми залишаємося важливим гравцем на міжнародній арені, як би до нас не ставилися", – зазначив Бєлковський.

За його словами, Путін не випадково "з напівнесвідомою заздрістю" висловлюється про лідера КНДР Кім Чен Ина. "Здавалося б, жодних ресурсів у чувака немає, а як уміє залякувати весь світ, усе людство", – сказав політолог.

На їх руках смерть українців: ЗМІ розповіли, як Путін позбавляється старшого командування армії РФ (відео)

середа, 29 червень 2022, 16:56

Президент РФ Володимир Путін сподівався захопити Україну за кілька днів. Але його армія ось уже чотири місяці потопає у власній крові. Ці втрати - в першу чергу заслуга ЗСУ. Про це йдеться в сюжеті проекту FreeДом. Але водночас десятки тисяч убитих сол...

Не лише Деркач: У СБУ назвали імена впливових російських агентів в Україні

середа, 29 червень 2022, 16:44

Російське керівництво дійсно припускало, що Київ вдасться захопити за кілька днів, використовуючи всі інструменти, що є у Кремля: від армії до диверсійних груп та агентів впливу в Україні. Про це в інтерв'ю "Головкому" розповів речник СБУ Артем Дехтяре...