"Поранений ведмідь, що слабшає", - адмірал США про Росію

Крейг Фоллер зазначив, що американські військові не втручаються в політику, але намагатимуться полегшити життя населенню Венесуели.

Адмірал Крейг Фоллер. Фото: Вікіпедія.

Сполучені Штати не повинні виключати військового втручання Росії в ситуацію у Венесуелі. Адмірал ВМС Крейг Фоллер, новий глава об'єднаного командування США в Центральній і Південній Америці (Південного командування), сказав про це в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Він порівняв Росію з "пораненим ведмедем, який ополчився проти становлення демократії в Латинській Америці". "Думаю, від Росії можна чекати чого завгодно", - сказав Фоллер.

Адмірал Фоллер підкреслив, що США зараз зосереджені на підтримці політичного і дипломатичного вирішення кризи у Венесуелі. "Ми займаємося тим, що відбувається прямо зараз – намагаємося полегшити страждання людей", - додав адмірал. Він зазначив, що американські військові не втручаються в політику.

Попросила Шмигаля: Генпрокурор Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю - ЗМІ

середа, 23 вересень 2020, 0:32

Кабінет міністрів випустив постанову про можливості проживання у державній резиденції в Пуща-Водиці не тільки трьом першим особам держави. Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще в червні 2020 роки переїхала з сім'єю жити в резиденцію презид...

Чергова "геніальна ідея": Фокін запропонував сформувати "міжнародний уряд" на Донбасі

вівторок, 22 вересень 2020, 23:00

На думку політика, якщо вибори будуть проведені під егідою ООН, то жодна зі сторін не зможе їх назвати нелегітимними. На території окупованого Донбасу потрібно створити "тимчасовий міжнародний уряд" для проведення місцевих виборів. Про це заявив заступ...