Порошенко провів телефонну розмову з президентом РФ

Було домовлено, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають ув'язнених громадян.

Порошенко говорив із Путіним. Фото: president.gov.ua.

Президент України Петро Порошенкопровів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомляє сайт глави держави, передають Патріоти України.

Порошенко "наголосив на важливості якнайшвидшого звільнення українських політв'язнів, утримуваних в Росії та на окупованих територіях, звернув увагу на голодування українців та висловив занепокоєння погіршенням їхнього стану здоров'я".

Було домовлено, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн відвідають ув'язнених громадян, йдеться у повідомленні.

У ГУР Міноборони порівняли Путіна з баринею, а Муму – з російською армією

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:29

Тобто Герасимов буквально втопить російську армію. Андрій Юсов зауважив, що Росія обрала техніку спалення своєї живої сили та озброєння, а для її подальшого втілення потрібна своя і, бажано, повністю залежна людина. Так представник ГУР МО пояснив призн...

Українську телеведучу Машу Єфросиніну Москва записали в терористки РФ

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:28

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна потрапила до списку терористів та екстремістів Росії. Також картка відомостей про зірку з'явилася у базі розшуку МВС РФ. Дані з'явилися на сайті відомства. Водночас статтю Кримінального кодексу РФ, за якою р...