Посіяти паніку в рядах терористів: Розкрито секрет успішної тактики ЗСУ в зоні АТО

Ветеран АТО, волонтер Іван Савельєв розповів, чого найбільше бояться російські терористи.

Терористи "ДНР". Фото: rusvesna.su.Періодичні удари української армії по бойовиках і російських найманцях на певних ділянках фронту в зоні АТО викликають справжню паніку навіть у тих НВФ, які не брали безпосередньої участі в бойовому зіткненні. Про це в ефірі Обозреватель.LIVE розповів ветеран АТО, волонтер Іван Савельєв, передають Патріоти України.

"Те, що показують наші короткі удари, яких армія періодично завдає, що моральна стійкість і стійкість у бою противника дуже низька. Вони отримують короткий удар, який хвилями розходиться по цих їхніх армійських корпусах і викликає в тих частинах, які навіть не беруть безпосередньої участі в бою, певну паніку, певні рухи", - зазначив він.

За словами Савельєва, не рятують ситуацію і прикомандировані інструктори з російської армії.

"Те, що вони накачали зараз своїми інструкторами? Ну, сьогодні згадували Шестиденну війну Ізраїлю з арабським світом. Там цих інструкторів було, як у нас зараз цих сепаратистів сидить. Лупанув так, що просто розсипалося все", - додав він.

При цьому ветеран АТО не виключає, що з часом Росії доведеться все більше військових ресурсів направляти на Кавказ.

"У Росії є куди утилізувати бойовиків. Я боюся, щоб до того моменту, коли ми тут закінчимо, щоб у них на Кавказі не повідкривалися посади. У них же працює цей закон про приховування втрат у мирний час. За деякими джерелами, вони тільки на Кавказі в цьому році вже втратили близько 120 чоловік. Втрати, які можна порівняти зі втратами української армії на фронті довжиною в 450 км з артилерією і всіма нашими пригодами. Воно там всюди тліє і тліє", - наголосив волонтер.

"Одна військова частина РФ живе тиждень": Воїн ЗСУ розповів, чому окупанти не можуть взяти Бахмут (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 9:33

Українські артилеристи під Бахмутом / Фото: Telegram Валерія Залужного. Як розповів лейтенант Володимир Назаренко, росіяни використовують під Бахмутом "одноразових" та "дешевих" військових. . Під час боїв за Бахмут Донецької області Сили оборони Україн...

Конституційний суд переглядатиме законність угоди про розміщення Чорноморського флоту ВМС РФ у Криму

неділя, 2 квітень 2023, 9:29

До КСУ надійшло конституційне подання 49 народних депутатів України. Юридичний запит нардепів стосується угоди між Україною та РФ з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України від 21 квітня 2010 року. В КСУ пояснили, що суб’єкт прав...