''Повинні відповісти дзеркально'': Путін відзначився новими погрозами на адресу США

Президент РФ також сказав, що Європа повинна усвідомлювати, що підставить свою територію під удар у відповідь з боку Москви.
Путін вирішив погрожувати США. Фото: Кremlin.

Президент Росії Володимир Путін пригрозив Сполученим Штатам "дзеркальними заходами", якщо Вашингтон почне постачання ракет у Європу. З такими словами він виступив на підсумковій прес-конференції з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте, з яким провів переговори 24 жовтня в Москві, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Путін додав, що Росія зможе швидко відповісти на вихід Штатів із Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). "Відповідаю прямо на ваше запитання, чи зможемо ми відповісти: зможемо, і це буде дуже швидко й ефективно. Адже що є формальним приводом для виходу наших партнерів із договору про РСМД? Звинувачення на нашу адресу, що ми нібито його порушуємо", - сказав він.

Путін заявив, що США не висували доказів із приводу порушення Росією договору. При цьому він звинуватив Вашингтон у таких діях, тому що "було встановлено системи протиракетної оборони в Румунії". На думку Путіна, ці установки можуть бути використані для ударних ракет, якщо поміняти комп'ютерне забезпечення.

"Це робота кількох годин, ми навіть не зрозуміємо, що там сталося, не побачимо з боку. Найголовніше питання: якщо Сполучені Штати все-таки вийдуть із цього Договору, що вони робитимуть з цими ракетами. Якщо вони будуть поставлені в Європу, то, звичайно, ми повинні будемо відповісти дзеркально", - додав він.

Президент РФ також сказав, що Європа повинна усвідомлювати, що підставить свою територію під удар у відповідь з боку Москви. "Я не розумію, чи потрібно доводити Європу до такого стану високого ступеня небезпеки. Я не бачу насправді для цього жодних підстав. Проблема виникла не вчора і не три дні тому, коли президент Сполучених Штатів оголосив про це, вона виникла раніше", - сказав російський лідер.

Хіти тижня. "Подчинение украинских подразделений в ходе выполнения каких-то задач командованию противника - это государственная измена", - Бутусов

середа, 26 лютий 2020, 4:00

Спільний контроль кордону було обговорено з самого початку перших Мінських угод в 2014-му році. Тоді переговори про спільний контроль провалилися з тієї ж причини, по якій проваляться і в 2020-му. "Заявление президента Владимира Зеленского про совместн...

Хіти тижня. "Пристайко на заметку, или Каково было хорватам в патруле с врагом", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 3:00

"Хорватский опыт дезавуирует идею совместного патрулирования в том виде, о котором говорит команда Зеленского, ссылаясь на… хорватский опыт", - пише у своєму блозі Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Владимир Зеленский считает, чт...