"Правила змінилися. Тепер США не дадуть Росії безкарно вбивати людей в Україні", - сенатор-республіканець (відео)

Після нанесення ракетного удару по Сирії Росія почала боятися і поважати США, що в результаті може привести до помітного поліпшення відносин між двома країнами.

Російські військові на Донбасі. Фото: DT.ua.

Росіяни вбивають людей в Україні і думають, що їм за це нічого не буде. Але час безкарності за злочини проти українців для РФ пройшов. Тепер Сполучені Штати Америки (США) знову мають силу і нададуть серйозну підтримку Києву. Таку думку висловив сенатор від Республіканської партії Джим Інхоф в інтерв'ю Fox News, повідомляють Патріоти України з посилання russian.rt.com.

Інхоф зазначив, що Росії дуже подобався період, коли президентом США був Барак Обама, при якому Москва могла творити все, що заманеться.

Він закликав звернути увагу на ситуацію в Україні. Росія зробила військове вторгнення в країну і почала відкрито вбивати людей, розуміючи, що Вашингтон не дасть українцям засоби оборони. Але тепер в Білому домі зовсім інша ситуація, і США, нарешті, покажуть свою повну міць, запевняє республіканець.

Сенатор також вважає, що після нанесення ракетного удару по Сирії правила гри змінилися. Тепер Росія почала боятися і поважати США, що в результаті може привести до помітного поліпшення відносин між двома країнами.

"Тепер, звичайно, правила гри змінилися. Вони почнуть нас поважати і боятися!", - підкреслив Інхоф.

"Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Он свято верил в то, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил, откровенно говоря, незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

понеділок, 26 жовтень 2020, 9:45

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...